Signál (2012)

Příjemný český film s Kryštofem Hádkem, kterého vážně rád sleduji. Nevadil ani Vojta Dyk, ani muzika nevadila, jen ten závěr, ten byl vážně zvláštní. Ten se mi asi nelíbil Naopak se mi líbí a dá se souhlasit s aktuálním hodnocením (46%) zde na čsfd.cz. Hodnotím podobně.

Kobry a užovky (2015)

Českou scénu tak nějak úspěšně ignoruji, nebo se jí spíše vyhýbám, ale Prušinovský je jméno, po kterém jdu. A nezklamal. Ba co víc, potěšil. Už zase. K tomu výborní bratři Hádkové, dobrá hudební kulisa. Nadstandardní český film! Díky za něj.

Project Lazarus (2016)

Silný příběh, pro citlivé povahy jako dělaný.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nevím, proč mi tento klenot mezi filmy a dle hodnocení "nejlepší film světa" tak dlouho unikal a neměl jsem chuť se do něj pustit. Hlásím, že vše je napraveno a souhlasím, že se jedná o filmovou lahůdku, která vskutku nelze hodnotit jinak, než pěti hvězdami. Morgan Freeman byl úžasný, stejně jako hlavní postava Andyho (Tim Robbins).

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Přes počáteční nejistotu a nedůvěru k "nějakému kuchaři, co si myslí, že sežral moudro světa" se postupem času stal pořad "Ano, šéfe, jedním z mých nejoblíbenějších českých televizních pořadů a pan Zdeněk Pohlreich je mým velkým oblíbencem. Pořad skončil v tom nejlepším a poslední díl z Ostravy z burgerovny Mama´s se povedl. V pozdějších dílech je citelný zásah režie, což dávám za vinu především egomaniakovi Klusákovi, který usedl na režisérskou sesli. Přesto hodnotím, jak hodnotím!

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Solidní akční jízda, která mne velmi bavila. Zajímavé herecké obsazení, parádní triky a skvělá akce. Jednička se mi líbila více, přesto jsem se u dvojky dobře bavil.

Zmenšování (2017)

Je to příjemný film, který nevyužil svůj potenciál, protože téma nabízelo tolik možností a variací a on sklouzne k ekologické agitce. Ale no tak, proč? Hlavně si kupujte železná brčka, zachráníte planetu!

Špindl (2017)

Není to úplně špatné, na to, že se jedná o český film :) Na večerní odreagování, když se ti nechce příliš přemýšlet, je to v pořádku. A Polívková hraje dobře. Ale kdo je Kateřina Klausová? Velmi roztomilé stvoření, na které se příjemně kouká. A na opačné pozici pak stojí Oldřich Navrátil, ten je opravdu nepříjemný až odporný, na pár facek zralý.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Moderní Vetřelec! A má vše, co jsem od filmu čekal. Hutnou atmosféru, šílené vědce, humor a vtip. A nezapomenutelnou podvodní scénu při průplavu kuchyní, skvělou Ripleyovou a krásné záběry vesmíru.