Ink (2009)

Ze začátku mi rychlé střihy tolik nevadili, ke konci by mohl být klidně i delší stříhy speciálně na souboje. Svět mimo ten náš mi přišel ze začátku nezajímavej, ale musím uznat že svět pln lidí s plexisklem před obličem vyjadřující jejich myšlenky, mě okouzlil. Sice trošku mix Matrixu a Constantina ale Ink to vem. Ale logické díry to má, o tom není pochyb.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

První romance z Koree co jsem měl tu čest vidět. Příjemný snímek. Vidět znova.

Pretty Woman (1990)

Je to klasika, nepopírám, ale tak slazená.

Strážci - Watchmen (2009)

Komiks jsem po dlouhé době nakonec sehnal a četl jsem ho velmi dlouho, mezi jednotlivými kapitolami byly i 3 týdny pauza ale nakonec dočetl a musel jsem uznat, že je to dílo s velkým poselstvím. Ale teď o filmu. Snaží se kopírovat děj, postavy vysvětluje oproti komiksu slaběji ale musím říct, že se to poměrně povedlo. Akorát co mi vadilo bylo až moc zpomalených momentů. Nic ve zlém ten mám rád ale ke konci mi už tam vadil. Jo a nechci nic říkat, ale nechyběl tam náhodou ostrov plnej vědců a jedna dimenziální příšera?? ;)

Číslo 9 (2009)

Za vizuální stránku bych dal výborných 5, ale děj je tak na slabší 2. Přesto to utíká a nestihne to nudit. Škoda jen velmi slabých charakterů a naprosté změti nepochopitelných činů. A jak je tady už psáno jinými - potenciál to opravdu mělo obrovský

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Po pilotu dávám průměr, nenadchne ani neurazí. Destiny vypadá zajímavě. Dr. Rush je postava, kterou bych byl schopen sledovat dál. Ta omladina (nezdá se Vám že oproti SG a SGA je tady moc mládeže?) Po 8 dílech konec. Nikam to nevede. Je to jedna recyklace za druhou. Navíc posun v ději nikam, sledovat kdo koho podvedl, jak komu na kom zaleží se dá sledovat i v jiných tv-show a daleko líp. Hrozné zklamaní. EDIT: Náhodně se ke mě dostala celá řáda a to mě zlomilo. Od 10 dílu (proč až?) začíná se ukazovat kam to povede. A musím, říct, že i když to není sg1, ani Atlantis a brána zde nehraje až tak roli tak se mi zpracování na tu oddychovku líbí. Ale všechno už bylo viděno ;) slabé 3

Star Trek (2009)

Přiznávám Star Trek mně nikdy moc nebavil :) ale tohle se dalo zkousnout. Výborné efekty. Ale něco mi tam chybělo ;) troška oné špetky. Ale tak co připravit se na Warp.

Vzhůru do oblak (2009)

Tak a odteď chci si pořídit dům, napustit spousta balónku a vyrazit za dobrodružstvím k vodopádu snů. Chci tam potkat hlavně Doga (vynikající dabing v podaní Pavla Lišky), dívat se dolů a krásně se tam mít. Životní příběh Carla byl melancholický, ale vzhledem k pozdějším událostem důležitější. Kluky z Pixaru mám prostě rád a VEVERKA! ...............................Kluky z Pixaru mám prostě rád a užil jsem si jejich film naprosto báječně. Hlavně spousta vtípku, které určitě dětské osazenstvo nemohlo pochopit ;) Můžem si ho nechat? Ne! Ale když on řekl že vás má ráád ;)))

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Určitě je to hodně komornější Harry, ale stejnak skláním čarodějný klobouk dolů před panem režisérem, kterému čarodějnický svět přirostl k ruce a umí, úvodní scéna v Londýně mi naprosto vyrazila dech, scéna u doupěte byla učebnicová a vztahy v příběhu jsou předneseny lehce. Pokud to budu brát jako předmluvu k 7 dílu (čím bezesporu jako kniha je) tak výborných 4.

12 kol (2009)

Vykrádá se kde může, a dává se to dost jasně najevo. John Cena používá jeden druh pohledu, víc se nestihl asi naučit ;)) Hlášky bohužel nefungujou vůbec, vše vyplývá tak do ztracena až to není možný.