Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Joey: On my přemazal kazetu s Baywatch nějakejma broukama, vždyť jsem mohl mít porno :DD Chandler: Ale rychle právě jedna plavčice právě zneškodňuje atomovou bombu :DD

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Nemá cenu ani snad hodnotit, určitě musím blahopřát Shiovi za jeho scénu, ta zaujala nejvíc, poté staroušci na procházce, ale jinak je to nemastný ani slaný to není. Film s takovou spoustou herců co se ztrácí v uličkách N. Y.

Avatar: Stvoření Pandory (2010) (TV film)

Tomuhle se říká Film o Filmu, propojit záběry s herci se závěrečným výsledkem každou chvíli. Úplné nadšení při tvorbě filmu se odráží na výsledku dokumentu i v očích diváků.

Max a maxipříšerky (2009)

Z filmařinu, za Maxipříšerky a dobře zvolený soundtrack...Děj filmu lze vyčíst ještě než začne se něco dít s příšerkama. Příšerky jsou sice povedené, akorát jejich záměry mi utíkaly. Výborná fantazie o tom není pochyb.

Žraločí vody (2006)

Žraloci, všichni jsme viděli čelisti, že ano? Máme z nich strach a přitom si neuvědomujeme jejich důležitost pro život na Zemi. Z některých záběrů jsem ani nemohl uvěřit, že tohle se ve světě děje. Některé záběry ve mně vyvolaly velkou vlnu pohoršení jak tohle člověk může vůbec udělat. Velmi k zamyšlení dokument

Pevné pouto (2009)

Vyumělkovanost a v podstatě děj pro žádnou skupinu. Řekněte mi co byla cílová skupina tohohle filmu? Trikové sekvence netvoří film, ať se snaží jak se snaží.

Terminator Salvation (2009)

Za Sama Worthingtona a odkazy na Terminátory. Jsem myslel že lidi nebyli těžké vojenské jednotky ale lidi co se snaží přežít..asi moje chyba ;)

Zátoka (2009)

Udělejte si obrázek sami :/ je to jednostranný o tom není pochyb ale myslím, že to není vůbec na škodu. Maskovat maso jako jiné? Přijatelná hodnota rtuti v jídle je 0,5 a v delfínu (v ostatně jako jiných tvorech mořských) 2000! Se až stydím, co člověk udělá aby mordoval bezdůvodně zvířata.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Ve výsledku o ničem. Vynikající herci ale děj slaboučkej-silně připomíná burn after reading jen s tím rozdílem že ten je vtipnější. Hlavní je že víme jak by vypadal výcvik Jedi na Zemi, v míru a v pokoji (s kozama) ;)