Lítám v tom (2009)

George Clooney na způsob terminálu? :) vynikající chuťovka, o rodině, o samotě, o přátelích, o karieře. Vše v tom je.

Zakletý v čase (2009)

Dům u jezera je na tom podstatně líp, tady se cestuje zprava zleva nikdo neví kam a proč a prostě mi to vůbec nesedělo.

500 dní se Summer (2009)

Tohle je příběh jak chlapec potkal dívku a dívka potkala chlapce, je osud že se potkali? Je to opravdová láska? On věří, že opravdová láska se pozná až příjde, ona nevěří v lásku...Tohle není obyčejný romatický příběh, toto je příběh jak chlapec potkal dívku....

Avatar (2009)

Viděno v 2D: Musím uznat, že Cameronovi se povedl vskutku husarský kousek. Ukázat světu svět Pandory v celé své kráse. Ve své fauně a flóře. Ve své dokonalosti. Co o tom, že všem bylo jasné, jak to skončí? Co o tom, že budou se ronit slzy? Co o tom, že Cameron dokázal dokonale ukočírovat tuhle mašinérii? Už jen přílet vesmírné lodi k Pandoře mi vyrazil dech a dech jsem nemohl najít ani poté co skončili titulky. A hlavně ty dlouhé záběry lesů a nebeských plošin, v bojích přehledných scén a hlavně jsem si někdy připadal (dobrá dobrá, přiznám se naprosto furt), že vůbec nestíhám sledovat, co se na plátně děje. Tak nádherný svět, ta dokonalost sama poznávat obyvatele Na'vi a jejich zvyky, běhat po lesích, padat do propastí, létat mezi nebem a zemí nebo zemí a nebem. Vše bylo jak má být a proto Cameronovi tleskám a tleskám, že jsem se po závěrečné scéně cítil jak malý kluk kterému pustí film a tvrdí mu, že něco takového skutečně existuje. Pandora existuje díky Cameronovi a kdyby bylo možno hned bych se tam vydal!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Srovnatelné s jedničkou, je sice pravda že Michael Bay se těžce neovládnul a rval tam jednu bitku za druhou a jak říkám od prvního dílu tak je to moc překombinované v akčních scénách, trošku zpomalit v akci aby se dala vychutnat by bylo moooc fajn :))

Battlestar Galactica: Plán (2009)

A já jsem si řikal, co mi na tom tak vadí. A pak mi došlo, že je to ta naprostá vata co tam po útoku na kolonie přišla.

Rychlí a zběsilí (2009)

Mnohem lepší než 3 díl to bez debat, ale tak co buď tě to baví nebo ne a tohle sice těžce skřípe ať už v příběhu nebo v akci ale i tak dá se tím příjemně strávit večer ;)

Všude dobře, proč být doma (2009)

Příjemné cestování za hledáním onoho místa kde se bude žít dobře. Každou chvíli jiné město, jiné situace. A navíc skoro celý soundtrack od výborného Alexi Murdocha.

Sex a Lucía (2001)

Kromě sexu sexu a sexu (první hodina) tak poté je to sice skládačka osudů s deux ex machine po celou dobu, ke konci hrozná nuda.