• Krátkometrážní

EETerminátor: Den vyúčtování (2020) (amatérský film)

Naprosto precizní práce s vynikajícím humorem. Hlášky AB i eMZáka jsou totiž na takovouto parodii jako dělané a srandu si z nich dělat prostě musíme. Voliči s hubou od koblihy budou ale určitě nespokojeni ;)

Delirium (2019) (studentský film)

Vizuál a hudba/zvuk super, pointa banální.

Rambo: Poslední krev (2019)

Hele víte co... Dlouho jsem si říkal, že dám 4* ale na druhou stranu mě nenapadá nic, co by tu bylo vyloženě špatně. Považuji to za velice dobré zakončení jedné legendární postavy. Ps. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš ;)

Fimfárum 2 (2006)

Dvojka je sice kvalitativně srovnatelná s jedničkou ale trochu doplácí na to, že ty nejlepší pohádky byly už právě v jedničce. Za nejlepší považuji Moře, strýčku, proč je slané?

Heavy Trip (2018)

Správně seversky ujetá komedie, která baví od začátku do konce. Palec hore do Finska!

Majestic (2001)

Jedna z mála Carreyho dramatických rolí a jako vždy skvělý výkon. Příjemný film.

Dr. House - Pomozte (2010) (epizoda)

Epizoda nacpaná snad úplně vším, co k Houseovi neodmyslitelně patří. Opravdu silný díl.

Útěk z vězení - Série 2 (2006) (série)

Hodnotil bych čtyřmi hvězdami, nicméně jsem nucen jít proti davu a dát pět jelikož druhá série se mi celkově líbila víc než první...

The Police - koncert 2007 (2008) (koncert)

Muzikantská preciznost. Je až neuvěřitelný jak pestrá hudba se dá hrát ve třech lidech. Proti Copelandovi jsou i atomový hodiny nepřesnej krám :)