Všichni moji přátelé jsou mrtví (2020)

Ty vole! Wtf? Oslavovanie silvestra sa zmenilo v slušne gore, nechýbali ani čubky s falošnými implantáty, pizzer ktorému nechceli zaplatiť ktorý sa zo zufania a nervov zrútil pretože mu mladík čo mal zaplatiť schytal guľku priamo medzi oči, Stará mamka ktorá chodila s upírom, a jej syn si to parádne rozdával s babu ktorá bola tak trochu cvok a jej hlava sa točila permanentne okolo "čhi", mladík s blondýnkou si myslí že sú najúžasnejšie pár na celej oslave a chce si ju pred všetkými vziať, bohužiaľ, zlatovláska to odmietne a na hajzli mu vykričí že s ním ani raz nemala orgazmus, toho to regulérne nasere sekerou rozbije dvere a ošuká ju ako zajac so všetkých polôh aké pozná (zo zadu, na stoličke, s predu, bohužiaľ sú to iba tie ktoré mu vykročala že pozná.) hlavne že slečna sa cíti jak na galaxií. Dvaja týpci ktorý sledujú dianie len z vonku sú proste chill. V celku za mne V Poho?!

Bloody Hell (2020)

Drsne, psychopatické.. Aj som sa zasmiala.

Ďáblovo dítě (2008)

Do príchodu smrti kňaza to bolo zaujímavé, potom o ničom.. 5/10*

Lidská stonožka (2009)

YOO!! tak toto bola brutálny , nechutný, zvrátený 'movie' podľa ného gusta :3 dosť jsem si 'pochutnala'

Poslední premiéra (2008)

Po zhliadnutí Thajského hororu, som bola milo prekvapená, vydesená zároveň, prvých 10 minút filmu a pokaždé keď sa "Baba Jaga" húpala na provazku. YO, a skoro som zlomila ruku kámošce pri jednej creepy scéne. Jo a desila ma ešte ta jej šúchajúca noha ktorú pokaždé za sebou vliekla. Šuch dup, Šuch dup, no faking... Dej potom nič moc..

Drive (2011)

Kurva slušné!

Dům na konci ulice (2012)

Dafaq? Čakála som lepší show ale tohle to je.. Blbosť. Opozeraný scénar už x krát, i ti dve hviezdy sú moc na ten film.

Pokoj 205 (2007)

Čo to malo byť?..

Máma (2019)

Za mňa dobrý film, síce nie horor, ale milo prekvapilo.

Přání smrti (2018)

Zlatá stredná cesta, film si to zaslúži ako odškodné.