Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)

Pro příznivce Úžasné zeměplochy je to naprostá povinnost. Pro ostatní skvělá zábava.

Super drbna (2007) (seriál) odpad!

Beverly Hills verze pro 21. století ...

Ten Největší (2007)

První 2/3 filmu jsou na ****, pak to je tak *-** . Místy až fekální humor, podle filmu to vypadá že půlka lidí v base jsou homosexuálové.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Je to občas legrační, ale jinak to za moc nestojí. Divim se tak vysokým hodnocením.

Jak jsem se stal psem (2006)

Jak již někdo psal - pro děti. Komedie pro děti. Pár dobrých vtípků, velmi naivní příběh, pár pěkných triků ... to je celé.

Nightwish: End of an Era (2006) (koncert)

Jedinečný koncert této skupiny. Úžasný zvuk, některé skladby jsou daleko lepší než když je vydali na albech. John Two Hawks vystupující naživo ... (Indián kmene Lakotů, vystupuje hlavně v písni Mary Creek´s Blood). Taky kvělá show, např. Marcus a Tarja zpívající Phantom of the Opera, už zmíněný John Two Hawks střídavě zpívající / recitující / hrající na flétnu / "tančící". Název je opravdu výstižný. Konec jedné éry Nightwish, bez Tarjy začala druhá.

Po hlavě... do prdele (2006)

Taková normální rodinka psychopatů ... A pokud čtete web D-Fens tak v tomhle filmu pan Vohnout není vohnout, ale spíš z****bijec. Na české poměry nevídaný film a i když má slabší chvilky *** si zaslouží.

Taxidermia (2006)

Na film jsem šel do kina s mojí drahou polovičkou (na sv. Valentýna). Doteď to jednou za čas "mam na talíři". Jinak ale velmi zajímavý, originální a přitom i velmi zábavný film.