Méďa a lumíci - Jurský medvěd (2015) (epizoda)

Blbosť ako cely serial. Ale deti to zase maju radi. No dinosaurus a s nim trampoty. Opat na 1 kopyto ako všetky diely

Zlouni (2022)

Skvelá a zamotana rozprávka, kde je postupne odkryvana jedna hra za drohou. Dospelý ma co robiť, sledovat co sa stalo a pospajat si to. Ale super

Dračí země (2020)

Pekná rozprávka, odkazuje na rozprávku ako Skrotit draka. Mily príbeh o odvahe a viere

Případ Kuciak (2021) (TV film)

Dokument ukazuje špičku ľadovca, toho čo sa udialo. Toto by chcelo skôr seriál, kde sa vysvetlí všetko. Zaujímavé

Halo - Uvědomění (2022) (epizoda)

Každý diel odkryje niečo nove a coraz viac sa mi to páči. Postupná skladačka spomienok Johna dostava tvar

7 trpaslíků (2014)

To akože je čo toto? Chcelo by to byť nejaka komédia s vtipmi zo Shreka, grafika 2.triedy, divne az strašidelné niektoré scény a postavy, sexisticky nie dobre urobene sceny - vidno bradavky, mladé ženy sa tvária ako mladé kur.y Fakt divné. Vobec sa mi to nepacilo

Halo - Odpoutaný (2022) (epizoda)

Začína to byt zabava. Trochu sa to ukazuje dalej ako to je s tymi Spartanmi. Spartan robi zaujímavú stratégiu.

Žhavé výstřely (1991)

Aj po 20 rokoch to má čo ponúknuť. Stále to je tá akcia, ktorej som sa dobre zasmial. Jedna z najlepších paródii

Top Gun: Maverick (2022)

Jeden z lepších akčných filmov. Mam pocit, ze si zobrali za vzor Hot Shots. Dobre spracované, dobre zahrane. Dramaticke sceny boli na úrovni.

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Zhruba podľa hry. Celom to ide. Akcia priemerná,herci OK. Filmové triky tiež na úrovni. Pilotný diel otvoril problematiku vzťahov.