Expendables: Postradatelní (2010)

Luxusní skok do minulosti, kdy akční filmy měli šmrnc a kouzlo. Stallone se s tím nepáře a llikviduje to ve velkém. Jak se navzájem dobírají je také super. 90%.

Naprostá sebedůvěra (2012) odpad!

Damn, tohle bylo stupidní. A že snesu hodně. Film vystihne věta: "Střílej, střílej, jsi voják, ale nic netrfíš, tak to krop jak šílenec". Tohle se prostě vůbec nepovedlo. Za mě odpad.

Nevědomí (2013)

Precizně udělané sci-fi, které táhl Tom Cruise. Bez něho by byl film určitě horší. Myšlenka ničitele světů je hezká, ale chybělo mi trochu víc z jejich minulosti, nebo původu. 75%.

Lesní duch (2013)

Na Lesního ducha jsem se těšil od prvního traileru a film jsem si v kině neskutečně užil. Pěkné bylo, když při scéně s pilkou na chleba odešla z kina omladina, která byla před filmem namachrovaná a že to nasilí zvládnou. Pletli se :D. Jasně 90%.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Když někoho chcete zabít, udělejte to pořádně. Jinak to dopadne jak v tomhle filmu :). Dějová linka s Rapace moc dobrá a ukázala, jak je to v dnešním světě. U nás to obzvlášť v těchto dnech připomíná jedna kauza se sražením autem :). Jinak skvělý temný thriller. 70%.

Stoker (2013)

Tak tenhle film jsem si užil. Mia zahrála svoji roli velmi dobře a celkově děj filmu i jeho ujetost (v dobrém slova smyslu) byla skvělá. Za mě 90%.

V zajetí démonů (2013)

Mno, Exorcist + Sinister + Ptáci + 3:15 zemřeš... namixované opravdu bravurně, bez nějaké prázdné vyplňovačky. Akorát jsem se do toho filmu neponořil úplně, jako minulý rok u Sinistra. Ale zasloužených 80%.

Argo (2012)

Velice zajímavý film. Od B.Afflecka se mi líbilo jeho Město, tak jsem věřil i Argu. Dobře jsem udělal. Kvalitní dílo si zasloužilo jak mé peníze, tak i Oscar za nejlepší film roku. Viděno v Premiere Cinemas ve 4K a v kině jsem byl na promítání sám v celém sále, takže jsem se cítil celkem zajímavě :D.

Temný rytíř povstal (2012)

Ch.Nolan opět dokazuje, že je nejlepší režisér, co v tuhle chvíli je. Vtáhne člověka do filmu a nepustí do závěrečných titulků. Tak charismatického záporáka, jako je tady Bane, jen tak nenajdete. Možná Joker v The Dark knight. Vynikající film. Viděno v Imaxu. Rozzhodně 5 hvězd a můj film v top 3.

Iron Man 3 (2013)

Na film jsem se hodně těšil, podle traileru vypadal, že to bude něco jako Dark knight. Mandarin coby superpadouch. Ale co z toho nakonec bylo, to mě zklamalo. Několik vtipů povedených, ale celkově průměr.