Spravedlnost podle Spensera (2020)

Pohodova oddychovka ku nedelnej kave.Ziadne premudrele moralne ponaucenia a hlboke zamyslania,ale len film na pobavenie. Normalne by som dal 3 hviezdy,ale tu stvrtu pridavam za hudbu kapely Boston ktoru milujem.

Kosmický hřích (2021) odpad!

Nieco tak stupidne a dementne som davno nevidel.Ako moze toto niekto natocit a hovorit si reziser? Scenar pisali dvaj dementi s IQ hupacieho kona. Dialogy boli na urovni prvakov na osobitnaj skole a celu realizaciu tohto projektu by zvladli lepsie vratnik s upratovackou na filmovej fakulte. Proste grc roka a odpad roka. Nedokazem ani vyjadrit tu nasratost co vo mne vrie po pozreti tohto odpadu !!! Urazka zdraveho rozumu.

The Great Silence (2020) odpad!

Nebotycna totalna kravovina.Preco? Preco moze niekto natocit takuto demenciu? Rozhodne tento film patri do pokladnice TOP primitivnych a dementnych filmov,co urazaju filmarske umenie. Keby som na tom bol v kine a este za to musim platit,asi by som podpalil kino. Pre mna grc aj s vyplachom zaludka a vsetkych mozgovych buniek.

Stáhni a zemřeš (2019) odpad!

Uboha sracka s este debilnejsim chovanim sa hlavnych hrdinov.

Po zániku Země (2013) odpad!

Neskutocna debilita a stupidita. Ale ako komedia dobre.Velmi som sa nasmial na tych "herckych" vykonoch otca a syna.

Černí baroni (2004) (seriál) odpad!

Hnusne znetvorenie uzasneho diela majstra Svandrlika. Herz skurvil co sa dalo.Z Kefalina urobil totalneho zdegenerovaneho blbca a o ostatnych postavach skoda pisat. Pre mna sracka a odpad!!!

Černí baroni (1992)

Fantasticke.Landovskemu by som dal Oscara,zahral to dokonale.Ked som mal 17 rokov v 1977 este pred ZVS som cital knihu urobenu na cyklostyle.Uz vtedy som bol nadseny.Tak ako kazdy citatel som mal mjr.Terzkyho podla svojich predstav ale az po zhliadnuti filmu nadobudli moje predstavy konkretnu formu a obraz.Vsetky postavy zahrate vyborne,klobuk dole,presne vystihovali postavy. Jedina vycitka je k dlzke filmu,malo to mat aj 3 hodiny a aj tak by sa tam nevosli vsetky udalosti z knihy. Pre mna jednoznacne 100%.