Pelé (2021)

Potesilo a pobavilo. Pele je Kral plnym pravom za svoje futbalove vykony a vysledky. Ten krpaty sfetovany argentinec mu nesiaha ani po kolena aj s jeho "bozou rukou".

BONDING (2019) (seriál)

Nic zazracne,ale s vypatim sil som to dopozeral.Nizke hodnotenie davam za toho dementa,ktory neustale porusoval pravidla aj ked islo o biznis.Z radostou by som ho nakopal do prdele s vojenskymi kanadami.

Nevinná (2012) odpad!

Absolutna debilita bez akejkolevek stipky logiky. Ak Ti Nori naozaj takto rozmyslaju a ziju,tak o par rokov sa bude o nich uz len ucit v dejepise ze raz zili dementi Norskeho povodu niede v Europe.

Sousedi (2014)

Podpriemerna americka tupost.

Soudný den (2008) odpad!

Po zhladnuti tejto sracky nemam chut sa k tomu vyjadrovat. Keby to bola parodia tak to este beriem,ale toto bola totalna zlatanina a kravina. Pre mna jednoznacne odpad.

Jako v bavlnce (2020) odpad!

Nechapem tie vysoke hodnotenia. To Ti divaci nemaju sajnu o realnom zivote? Ako uvod v pohode,zaujimavy namet a celkom to islo.Ale ta debilina ze by si nejake dve teple cupky postavili hrebienky proti ruskej mafii,to snad nie.I ked je mi jasne,ze ucelom filmu bolo zase zosmiesnit rusov aspon takymto sposobom,ked v realnom svete su oproti nim v prdeli. Jasne boli to tupci podla americkeho scenaru,lebo ked dokaze mafia odrovnat doktorku strelou do hlavy,lebo tak sa to robi,ale potom ta ista mafia nalieva Rosamund vodkou a posadi ju do auta a necha padnut do jazera a ani necaka ci nahodou nevyplave? Alebo jej milenku trosku pocechra a potom ju akoze nechaju ze sa otravila plynom? To je akoze co? Odfajcili by ich ako skorumpovanu doktorku par vcelickami do hlavy! A vrchol bol,ked ich Rosamund zmakjla ako tupych bezdakov co sa povaluju na ulici. Pre mna totalna kravina,kravina,kravina.

Pro dobrotu na žebrotu (2014)

Nerealna kravina s tupou a debilnou hlavnou predstavitelkou.A Idris bol asi robot,lebo bez problemov zvladal hesiacu penu v ociach,uder hasicakom,zopar bodnych ran nozom a behal ako srnec po schodoch.To tocia fakt dementi co namaju paru o realite.

Anihilace (2018) odpad!

Klasicke sci-fi poslednych rokov.Ludstvo zachranuju Ti najvacsie tupela ake tu ziju.Vojaci to nezvladaju,tak tam posleme 5 zenskych a dame im M-16 na obranu a pritom len jedina drzala zbran niekedy v ruke.A veru su aj vzdelanostne vybavene,okrem dvoch su to malducke sotva dostodovane devusky co maju riesit neznamu rovnicu. Tu uz som sa smiechu nezdrazal. A ten debilny a primitivny zaver to uz bol vrchol idiotizmu.Nechapem tie uzasne hodnotenia,Ti ludia asi ziju v inom svete ako my co pouzivame mozog. Ale ako sa hovori,milion ludi,milion chuti. Pre mna totalny odpad a magorina roka.