Tenet (2020) odpad!

Zbytocne premrhanych 150 minut zivota pri tejto totalne priblblej sracke.Tupost o zamilovanom cernoskovi do vysokej bloncky a saskaren okolo toho. Uz po prvych minutach som nadobudol dojem ze to bude kravina,ked na Ukrajine je nazov opery najskor napisany anglicky a az potom rodnou recou. A ze AUDI jazdi na spiatocku 130/km za hodinu to ue je aka demencia. K zvysku sa skoda vyjadrovat,nezaujimava sracka a blbost. Pre mna odpad.

Nechte ho jít (2020)

Vcelku to uslo,sklamany som bol z prihlupeho zaveru,ked si ide pre vnuka a pritom nema ziadnu zbran a ako len nahodou najde brokovnicu a dokonca naboje k nej. Totalna blbost cim pokazili film.

Wonder Woman 1984 (2020)

Zaciatok usiel,potom to nejako islo ale rozhodne dolu kopcom. A zaver to uz bola super presladena americka sracka,ktoru by nemali rozhodne pozerat diabetici,lebo mozu dostat z presladenia sok. Na te rozpocet teda ozaj slabota.

Boratův navázaný telefilm (2020)

Oproti jednotke sracka. Velke sklamanie,niektore sceny uplne slaboduche. Raz vidiet a nikdy viac.

Srbský film (2010) odpad!

Co tym chcel "basnik" povedat ? Totalna dejova somarina s dementnym vyustenim pribehu.Naco ktosi toci taketo hovadiny.Rozhodne nemozem suhlasit s popisom filmu v obsahu kde tvrdia ze film sokuje,ale predovsetkym zneklidnuje. Mna sokuje a zneklidnuje nie film,ale sprostost a tupost filmu a ze na to niekto dal peniaze.

Žraločí muž (2005) (TV film) odpad!

Neskutocna debilita a primitivnost.Nikdy nepochopim ako moze toto niekto napisat,produkovat natocit a hrat.

Z pekla (2001)

Bolo to fajn az na ten dementny koniec.

Fukušima (2020)

Velka slabota.Mohli z toho urobit vyborny film,ale spackali to poriadne.

Sežráni lvy (2018) odpad!

Totalna kravina pre rovnako inteligentnych ako hlavny predstavitelia.