Americká elegie (2020)

Velka slabota o nicom.Pardon,je to o sialenej americkej rodine ktora sa sprava totalne deprimujuco.Nedivim sa ze polovicka amikov potrebuje svojho psychoanalitika alebo psychiatra.Jedna hviezda za herecke vykony,inak ma ten film skor nasieral.

Sněží! (2019) odpad!

Nudne,hlupe a tupe. Film absolutne o nicom.Napriek kratkej minutazi som mal dojem ze pozeram 3hodinovu sagu. Nieco stasne.

V mysli vraha (2015)

Hopkins ako vzdy uzasny,je to proste pan herec.Dejovo zaujimave lebo to bolo nieco nove,ale zase nie nic uzasne. Vcelku dobre za 3 hviezdy.

Neortodoxní (2020) (seriál)

Velmi dobre az na par momentov ktore bolo velmi pritiahnute za vlasy. Ale inak zaujimavy pohlad na zidovsku komutinu,ze cloveku sa ani nechce verit ze takto ako v stredoveku mozu zit v dnesnej dobe.Odporucujem pozriet.

Černobyl (2019) (seriál)

Vyborne,skvele,uzasne. Treba vidiet.

Vysoká hra (2020) (TV film)

Velke sklamanie a nevyuzita prilezitost urobit z toho dobry film.Tie kamery totalna kravina,na ulici ano,ale aj na ARE,niekde pod mostom,vlastne vsade,ale ked ide hlavny hrdina do banky pre dolezite papiere tak sa nic nedeje a potom si ich pridu pytat k nemu domov.To Vam zozerie len tupec ako ten co pisal ten scenar.

Hnutí odporu (2020) odpad!

Velmi slabe,biedne a pre mna nerealne i ked sa to hra na skutocnost.Neverim tomu ani za mak.