Chalupáři (1975) (seriál)

Pro mě je tohle naprostá špička ledovce mezi staršíma seriálama.Co herec to zasloužilý umělec a jejich herecké výkony sou prostě uchvatnéé.Tohle je seriál který právem patří do zlatého fondu české kinematografie.Herecké výkony pánů-Sovák,Kemr,Větrovec,Vinklář ,Hlinomaz,Menšík, atd sou prostě nezapomenutelnéééé.Takové věci se prostě už nenatočí protože tak charizmatičtí herci prostě nebudou.

Muž na radnici (1976) (seriál)

Pro mě jako fajnšmekra seriálů z týhle doby naprostá lahůdka!Buchvaldek spravedlnost sama

Okres na severu (1981) (seriál)

Vím ze odpůrci normalizačnich serialů točených po chuti hlavních představitelů KSČ mají na tento seriál svůj jasný názor ale já a to nejsem zaplatpánbůh levičak,sem byl mile překvapen a to bylo po dlouhé době sháněni.Skvělým hereckým výkonem se tu blískl Moučka který se pro takové role asi narodil,na všechno má odpověd a nic ho nerozhodí.Škoda jen ze ČT nevysílá podobné seriály třeba klidně kolem půlnoci v nějakém archivním pořadu.Protože jak mi mladí(ročník 84) se máme o této době dozvědět co nejvíc když není možnost.

Den Šakala (1973)

Famozni film natoceny podle knizni predlohy pojednava o udalosti v roce 1964,v Pařiži vrcholí velkolepa oslava Dne osvobození.Všechny zraky se obraceji k limuzine,v níž přijíždí prezident Charles de Gaulle.Mimo par policajtu nikdo netuší,že přes ozbrojene stráže pronikl nenapadny muz v prevleku starce a ceka za jednim z oken blizkeho domu na prilezitost pripravit Francii o sveho prezidenta.Skvele natoceny film ktery ma opravdu spad a je v nem akce za akcí u ktereho sem se ani vterinu nenudil!!!!!