Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (914)

plakát

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál) 

Moc dlouho jsem tenhle kousek nemohl sehnat. A musím říct že je to bomba. Hlášky jsou kulervoucí. Čtvrtníček jako šéfík bazaru je klidas a vše řeší s rozvahou sobě vlastní. :-)) Třešničkou na dortu je maniak a trdlo Plesl, ten byl taky úúúžasný:-))

plakát

Bídníci (1958) 

Pro mě rozhodně nejlepší zpracování Bídníků. Gabin je prostě velmistr. On nemusí hrát. Jemu stačí jen tak trošku pomalu a rozvážně mluvit a je to! Mám jako herce rád i Venturu ale tady bohužel dostal na frak.

plakát

Peklo: Vzestup a pád nacistů (2019) (seriál) 

Jeden z vůbec nejlepších dokumentů o 2.WW. Nejde tady o nejlepší záběry z válečných operací ale fakta které jsem se dozvěděl od počátků Hitlera až po jeho konec jsou unikátní. Tohle by měli vidět děti povinně v dějepise na základce. Bravo:-)

plakát

Dobrodružství (1960) 

Dlouhá stopáž vůbec nevadí, protože koukat 2,5hod. na rozkošnou Moniku Vitti je úúúúžasné.:-)

plakát

Karppi (2018) (seriál) 

Boha ta Karppiová je stejná kost jako Sága :-)))

plakát

Jan Koller: Příběh obyčejného kluka (2022) 

Pohádkový příběh o tom jak se obyčejný Jenda stal Králem Honzou a to nejenom málem. Musím přiznat že jsem měl kolikrát slzy na krajíčku z Honzovi kariéry která byla plná silných momentů. Moc mě těší, že Jan Koller je opravdu stále obyčejný kluk z vesnice jako před startem své bohaté kariéry. Bravo Honzo!!!

plakát

Zahrada (1995) 

Co dodat? Krásný slovenský venkov. Luknár v nejlepších letech a příběh jak má být. Tyhle kousky jsou prostě poklady. Člověk se až zasní a chce být na podobné usedlosti taky.:-))

plakát

Sedím na konári a je mi dobre (1989) 

Podobné kousky doslova hltám. Jsou to skvosty z minulého režimu a já pako tenhle a pokračování shlédl až ve svých 38 letech. Naprostá pecka:-))

plakát

Kozubovci (1983) (TV film) 

Lubo Paulovič je herec s talentem z hůry. Od mladých let je radost se na něj dívat. Tenhle kousek z venkova ohledně dělení majetku mezi bratry je moc povedený.:-))

plakát

Zátopek (2021) 

Smekám za výkon Neužila. Super počin D. Ondříčka