Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

Praha, město věží (2007) (seriál)

Další v řadě klenotů z pera p. Ludvíka. Tenhle klenot povýšil na vesmírnou hodnotu p. Preiss. Tohle prostě neomrzí!!! Bravo :-))

Pod sluncem (1998)

Huráá po Lovcích a Falešné stopě dálší objevený klenot v hlavní roli s Rolfem. Tenhle týpek má neskutečný charisma. Trochu jsem se bál označení filmu romantický ale tenhle kousek byl famózní a to především díky Neskutečně sexy Heleně s dlouhýma nohama a krásnému úsměvu.:-))

Nezlobte dědečka (1934)

Úžasný kousek z doby dáávno minulé. Pro mě úžasný Vlasta který je tahoun tohoto kousku a v neposlední řadě Ohromující Adina. Ta ženská byla prostě kočka s úžasnou jiskrou v oku.:-))

Šťastný nový rok (1973)

Tak tenhle biják byl totální nám.d!!! Stará poctivá francouzská kriminálka s bravurním obsazením. Ventura je tvrďák to ví každý ale čím mě tady odpáral byly jeho dialogy s Francoá. Ten borec mě vystřelil na měsíc. Ještě několik dní tenhle kousek nemůžu dostat z hlavy. Záběr kamery na jeho odmaskování ze starého dědka byl dechberoucí a myslím že ve Státech museli čumět. Shrnuto : Vrcholná fáze kdy jdou loupežníci do akce a finále kdy Ventura zjistí že sklapla past je to pravé ořechové. Tohle je na trezor a pouštět ještě za 100let. Smekám:-)))

Není čas zemřít (2021)

Bohužel je to tady. Poslední biják s Bondem v podání D. Craiga:-(( Achjoo. Jak už jsem se zmiňoval, Craigovi jsem zpočátku musel přijít na chut ale po všech jeho filmech v roli 007 musím říct že ten borec má neskutečné charizma a 007 mu sedl jak prdel na hrnec. Holt jak to v životě chodí vše krásné jednou končí. Tak snad jeho následovník se taktéž podaří. K samotnému filmu jsem trošku skeptický. Pohádkových akčních scén mohlo být více ale co se dá dělat. Hlavní záporák nedostal moc prostoru ukázat svoje zlo ale film je koukatelný.

U Zlaté rukavice (2019)

Tak je tomu takřka půl roku po shlédnutí tohoto bijáku a musím se přiznat že tohle je snad film posledních 10let. Úchylák Feďo se mi usadil vzadu v hlavě a do smrti ho snad nevyženu:-))) Kolikrát se mi chtělo při sledování zvracet už nevzpomínám ale vím že jsem nutil všechny lidi ve svém okolí aby si jej pustili, protože tohle snad ještě neviděli:-)). Tohle byl hnus jako prase ale musím uznat že se jedná o kurevsky podařené dílo. Němci jsou a budou vždy bráni za hovada a všeho schopná hovada ale Feďo musí být jejich král. Ve filmu jsou nezapomenutelné scény při kterých se mi zvracet chce ještě teď. No a párky nejím ještě teď, skoro rok poshlédnutí bijáku:-)) Holka tady máš a zbytek si můžeš dojíst. Klobouček!!!

plakát

Děvčata v uniformě (1958)

Opět nalezený poklad.Nádherná kamera a úžasná podívaná na herecký výkon mladičké Romy a nádhernou paní učitelku Lilli Palmer. Ta ženská měla neskutečnou jiskru v oku. V poslední řadě musím zmínit ježibabu slečnu představenou. Z té babizny šel doslova děs. Zamindrákovaná panna nakonec roztála :-))

plakát

Děkuju, pane profesore (1982) (TV film)

Tenhle kousek patří do trezoru a poslat na měsíc. Neskutečné obsazení a výkony top herců. Smekám před rejžou Filipem který potvrdil že jeho filmy a seriály jsou prostě nezapomenutelné. Výkon Cupáka je úžasný. Smekám před tímhle kouskem!!

Diego Maradona (2019)

Uff co napsat?? Tohle bylo veledílo o největším kopáčovi všech dob. Maradona se stal po Pelém první velkou hvězdou kterého řadili nad BOHA. Vůbec se nedivím že se chudákovi z chatrče zamotala hlava a skončil tak jak skončil. Chudák zaplatil za svoji slávu nemalou daň. Tenhle škrček dokázal s balonem neskutečný věci a vytáhl Neapol na výsluní. Když byl na vrcholu tak mu u nohou ležel celý svět. Při některých momentech ve filmu jsem měl na krajíčku a pěknou husinu. Byl to prostě Bůh.

Skřivánčí ticho (1989)

V tomhle kousku mně neskutečně štvala pí. Hadrbolcová, ta byla tak neskutečně vlezlá a uječená až hrůůza. L.Frej byl chudák ale strašnej sympoš. Příběh je trošku podivný ale film celkem ujde i se rvačkou mezi Frejem a raplem Čepkem. Pan Suchařípa se opět předvedl se svým hlasem který je strašnější než škrábání nehty o plech ale člověk se nad tím už jen zasměje. Velký kousek předvedl Jenda Schmid, který byl na zabití. Hodnotím kladně.:-))