Nádherný holky (1996)

Moc příjemná záležitost i pro 25letýho Xeeleeho, na kterýho možná kvůli jeho věku nepadla nostalgie jako na spoustu zde komentujících. Mám nutkání dát i pátou hvězdičku za dějovou linku s Kryštůfkem a Medvídkem Pú. Se 14letou Natalií Portman bych na Huttonově místě hned odjel klidně na druhej konec světa :-) Mimochodem, takhle vypadala po čtyřech letech ;-) Taky tu dva roky po Pulp Fiction mezi ostatními hvězdami na omezeném prostoru zazářila Uma Thurman.

Tapped (2009)

„Je dost vody pro lidskou potřebu, ale málo pro lidskou chamtivost.“ Mahátma Gándhí — Balené vody mohou obsahovat Vinylchlorid, Butin, Styren, Benzen, Toulen, Ftaláty a Bisfenol A. Pokud nechcete vědět co ty sračky dělaj, tak si klodně balenou vodu pijte dál a tenhle dokument přeskočte. Aspoň těhotný ženský by se jí ale měly vyhejbat jako čert kříži kvůli degenerativním změnám u plodu. Jo a dokument se od krádeže vody a nemorálních zisků firem zvrhnul v ukázku toho jak si plundrujem prostředí ve kterém žijem. To že je v mořích víc plastů než planktonu je neuvěřitelný. Ryby se pomalu tráví tím co se uvolňuje ze sežranejch plastů a my je pak jíme. Super.

Robota (2010) (TV film)

Už je to nějakej ten pátek, co jsem byl 1. 6. 2011 na jednom z mála promítání, kde bylo možný vidět nezkrácenou verzi, kterou se nepodařilo dostat do televize. Třeba už je k sehnání někde na Internetu, ale určitě ne se souhlasem veřejnoprávní ČT. Film byl promítán na husické faře pod názvem Závod ke dnu. Verze pro ČT je kratší o 24 minut (!!!).

Pop Session (2009) (seriál)

Viděl sem náhodou čtvrtej díl a ten byl za pět bludišťáků.

911 Mysteries Part 1: Demolitions (2006)

Oficiální verzi snad nikdo kdo nad ní trošku přemýšlí nemůže uvěřit a v tomhle dokumentu je dost důvodů pro to jí nevěřit, ale zároveň jsou tu i věci, které si autoři poskládali tak aby seděly. Prostě na všechno znají odpověď a při sledování dokumentu je potřeba k němu přistupovat kriticky. Každopádně jde o zajímavej počin, kterej stojí za shlédnutí. Jen mi vadilo jak moc emočně je dění podáváno. Prostě dilema mezi věcností a ohlasem u širšího publika. A ještě něco. Nevím, jestli tohle patří mezi výtky, ale autoři nepokryli dost oblastí, týkajících se 9/11. Mělo jít o sérii tří filmů, ale na pokračování už nesehnali peníze.

Ve jménu otce (1993)

Nikdo z policistů nebyl obviněn. Fuck the system.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

S odstupem času se z Plechové kavalérie stal úsměvnej (ale pořád stejně debilní – to měla bejt antipropaganda?) normalizační seriál, kterej „kvalitou„ za současnými tzv. nekonečnými normalizačními seriály (Rodinná pouta / Velmi křehké vztahy) a jiným zvěrstvem dost zaostává. Herci si tu dokonce dovolujou hrát a kameraman stát za kamerou a kombajny kombajnovat!

Tlustý Albert (2004)

Hej, hej, hej, ten cartoon seriál vypadá docela fajn (něco ke shlédnutí na YouTube). Rozhodně nevypadá jako stupidní rodinná komedie pro vypatlance, kde se nemluví sprostě :-) Současný hollywoodský rodinný komedie patří na úplný kinematografický dno a Tlustej Albert patří k tomu horšímu co se urodilo. Ve filmu nefunguje prakticky nic. Opětovaná láska jednoho ňoumy a jednoho citlivýho tlouštíka k nádhernejm holkám, snaha o to pomoct hlavní hrdince, která má mindráky a nevěří si, scénář, kde se všechno děje tak jak se děje protože to je ve scénáři a ne proto, že by to jakkoliv vyplývalo z toho co se děje ve filmu, nepochopená a nepochopitelná WTF linie se záporákem (kterej vypadá jako Xzibit)… To všechno ničí mozkový buňky příčetnejch diváků spolehlivějc než brokovnice.

Wartburg movie show (1999) (pořad)

Shitcom. Sklep happens :-) A z barbín sem vážně nemoh :-D