Policajt ze školky (1990)

Takto dlho som sa teda nezasmial. Keď si do tohto filmu doplním svoj vlastný humor tak niet čo poprieť. Film na istej úrovní a nemám mu čo poprieť. Tento film určite odporúčam a tento film ma naozaj všetko. Humor, drámu a je to z toho aj poznať. 5* ale 2 časť si odmietam pozrieť :D.

Démon zatracení (2019)

Horror, pri ktorom som si pripadal ako klasická teen holka, ktorá mení emócie každú minutu - bez urážky. Je to špičkový horror, ktorý si zaslúži odo mňa 5*, lebo ma toľko scén, pri ktorých nie sú laciné efekty, ale hrá sa s atmosférou, čož sa mi páči. Máte tam strach o hlavné postavy ako aj pri IT / TO. Je tam známka čarodejníctva a mágie, čo oceňujem a páči sa mi to. Myslím si, že na túto dobu je to slušný film. Není to na typ horroru 6 hodín a ide ta atmosféra a všetko pomaly. Ale len Hodina pol a napotite sa a podľa mňa vystriedate toľko nálad ako aj ja. Horror odporúčam a dávam mu ako som hovoril 5 *

Prázdnota (2020)

S čím začať ? Film ma 2 hodiny 16 minút, čož je neznesiteľné a pre ľudí, čo od filmu neodbehujú aj hrozné. Film ma slabý začiatok a určitú vec som nepochopil, keďže empty man sa objaví až v 3. dní a u toho človeka na začiatku to toľko ani nebolo. V 1 dni bol už mimo. Ďalej, úvod do filmu, nápis filmu " Empty man " sa objavil po strašne dlhej scéne 26 minút !! Čož je naprosto hrozné a chvílu som si hovoril, že ten film snaď ani nemé strihačov a rovno tam dali že čo natočili twl. Priznávam sa, film som dokúkal do 1:40:23. Nezvládol som to ani dokúkať do konca. Tento horror nemá moc potenciál. Ale páči sa mi jedná vec, že sa nehrajú s tupými efektami ako to bolo v horrore IT, ale hrajú s atmosférou. To jedno im musím uznať. Zhrnutie: - 26 minutový úvod do filmu - dĺžka filmu + hranie s atmosférou - niektoré veci tam nejdu pochopiť, ako ten úvod + páči sa mi mytológia, i keď táto postava je fiktívna, ale mám rád zapojenie kresťanských vecí. Tomuto filmu dokážem bohužial dať len 2 hviezdičky. Potenciál to malo pekný, ale je to na štýl horroru KRUH; kazeta a ideš na vec ...

The Boy (2016)

Úprimne ... do poslednej chvíle som si myslel že strašidelnejšia je aj škola než tento film. Až keď sa dalo 1+1 tým, že Brahms žil v pivnici. Inak to ani trochu nebolo strašidelné až do posledných 20 minút deju filmu. Dávam 3*

Policie v akci (2017) (pořad)

úprimne nemôžem dať nič iného ako 5* pretože ma každý ďalší diel baví viac a viac a myslím si, že aj radi spomenuté v každom diely tohto seriálu je užitočný pre občana. Dozvie sa pri ňom celkom dosť. Rozhodne to neni odpad.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Za mňa séria filmov, ktoré sa ľudom ako som ja zapáčia. Jedná sa o to, že obyčajná žena má dár hovoriť hovoriť s ľudmi ktorých duša ostala na pozemskom svete. Tento koncept sa mi páči a páčia sa mi aj ďalšie časti lebo každý diel je iný príbeh. A je to zaujímavé a zaujímavejšie. Odporúčam si tuto filmovú sériu pozrieť. Dávam 5 zaslúžených *

Malý Herkules (2009)

Určite si pomýslite o mne že som trkvas a ešte aj niečo horšieho, ale mňa tento film brutálne bavil. Na svoj rok to ujde, som labužník fantasy štýlu a tento film si podľa mňa nezaslúži byť 1 najhorší film. Odporúčam Vám si tento film pozrieť. Uznávam že nie je najlepším ale mňa to držalo pri deje toho filmu a naplnilo to moju zásobu túh po fantasy. 5*

Hačikó - příběh psa (2009)

Film pri ktorom mi išla husia koza, pri ktorom som plakal, pri ktorom som bol tak zničený. Film o psíkovi ktorý je tak verný svojmu pánovi, že čaká na nádraží dokým sa nevráti ale jeho pán sa už nikdy nevráti. Emočný film ktorý odporúčam pozrieť si ale nezabudnite si pribaliť aj 10 sáčkov vreckoviek lebo budete zaručene plakať. Tomuto filmu dávam 5 zaslúžených * !

Red Dog - psí legenda (2011)

Film pri ktorom som sa rozplakal, ktorý ma naprosto dojal a len keď píšem túto recenziu si na ten film spomeniem a idem plakať. Absolútne perfektný film. Australská verzia Hachika. Neviem ani prečo ma tieto filmy tak vždy rozplačú ale tomuto filmu neni ani ako hachikovi nič vytknuť. Bavil ma a film odporúčam už len kvôli deju. NAPROSTO 5* !

Let 93 (2006) (TV film)

Film som videl ale moc tomuto filmu nefandim. Na konci čo padlo to lietadlo tak to nemohlo byť práve to lietadlo. Veď bolo veľké ani neviem k čomu to prirovnať. Ten koniec katastrofa. Aby som mal byť kompetentný tak dávam 2*