Sestra (2018)

Názor na tento " horor " je naozaj negatívny. Film som videl 2x a furt neviem pochopiť, ako takýto bizár mohol niekto natočiť. S atmosférou sa zle zaobchádza a čo démon za celý horor spravil bolo to, že na konci posadol Frenchieho. A aby som nezabudol, na začiatku zabil jednu mníšku. Tento film mne osobne pôsobí ako schovka, ktorú hra démon sám so sebou. Tiež je na tom divné, že otrasy kláštora dokázali otvoriť bránu do pekla, ktoré bolo uzavreté " krvou " Ježiša Krista. To tam akože po každom zemetrasení liali kvapku Ježiša Krista aby portal uzavreli ? Tento film je za mňa katastrofa a neodporučam si ho pozrieť. Je úplne rozpore s mytológiou a neberie v potaz ani v najmenšom kresťanstvo a mytológiu, čo osobne mám na hororoch rád. 2*

Insidious (2010)

Séria hororov, pri ktorej ide husia koža sama pri vyslovení názvu. Na hororoch mám osobné rád aj zapájanie fantasy a aj mytológie - tento horor to spĺňa. V tomto hororu môžeme vidieť dar médium Elise ktorá vyciti, že v dome do ktorého ich zavolali Specs a Tucker naozaj niečo nie je v poriadku. Je škoda že v prvej časti na konci umiera. Tiež to pôsobí dojmom Annabelle, ktorá je chronologicky zoradená tiež inak. Tu ale môžeme v Insidious vidieť dobre zoradenie, lenže potom ideme viac a viac do minulosti čo som naozaj ocenil a ako milovníka hororov ma to vtiahlo do svojho deju. Tuto sériu naozaj celú odporučam pozrieť. 5*

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Za mňa z trojice najlepšia časť v ktorej máme možnosť vidieť, ako sa " naša " bábika Annabelle zrodila. Zistíme, čo sme v Annabelle 1 nemali možnosť. Môžeme vidieť ako sa rodina Mullinsová rozhodne pritúliť deti z detského domovu a ako sa začne atmosféra v dome pomaly stupňovať. Mne osobne sa páči, ako celá séria Annabelle nadväzuje na sériu The Conjuring, ktorú tiež odporúčam pozrieť. Ak ste film nevideli, odporúčam si ho pozrieť, spĺňa úlohu hororu: spraviť husiu kožu. 5*

To (2017)

Horor, pri ktorom ide husia koža sama o sebe. Obsadenie mladých hercov je za mňa dobré a určite poznáte pocit, keď sa o tie deti aj bojíte a to je atmosféra sama o sebe. Film odporúčam. Najdu sa v ňom pasáže, kde sú aj zle užité filmové efekty. Samozrejme v každom filme sa najde niečo zlého. IT hodnotím ako super horor pri ktorom som sa určite bal a odporúčam pozrieť ! 5*

LazyTown (2004) (seriál)

Serial Lazytown bolo moje detstvo. Aj naštve, že tu človek musí čítať recenzie že to je odpad, prefarbene a podobne. Ľudia preboha myslite na to, že to je pre deti a nie pre starých ľudí. Doteraz mam všetky CD tohto seriálu. Bol som jeho veľký fanúšik a pozeral som to ako dieťa každý deň. Takže viem ten seriál oceniť. Úprimne som sa vždy nasmial tomu, ako sa Robbie Rotten snažil vždy dostihnuť Sportacusa a vždy som sa nad tým zasmial. Sadla vždy do toho hudba a to prevedenie. Bolo tam vidieť veľa vlastnosti. Napríklad Stingy - sebec a dalo mi to aj dosť do života a spĺňa to tu edukativitu rozvoja dieťaťa. Ja by som to svojím deťom pustil rozhodne. A nezaslúži si to byť 155. najhorším seriálom. Videl som aj horšie. Tento seriál ma rozhodne 5*