Hotel Transylvánie (2012)

Super animák se skvělým zasazením a vtipným příběhem. Královská zábava pro celou rodinu.

Nespoutaný Django (2012)

Na další Tarantinovku jsem se klepal jak malej Jarda a evidentně bylo proč. Skvěle vybroušené postavy opět nezklamaly a promakané dialogy jsou prostě i nadále Tarantinovým základním kamenem. Opět na jedničku mistře Quentine, i přes pár titěrných výtek je to zase za plný počet.

Raubíř Ralf (2012)

Skvělá automatovková jízda se super příběhem a zpracováním. Odkazy na Soníka, Pac-Mana i Street Fightera na každém kroku a zaručená zábava.

Noc na Karlštejně (1973)

Nestárnoucí klasika s úsměvným příběhem a parádní hudbou.

Total Recall (1990)

Arnieho klasika, která nestárne. I po letech se výborně bavím a jen čekám, s čím mě překvapí nový remake. Verhoevena ale asi těžko něco skolí...

Dredd (2012)

Surová sci-fi akce která metá zmetky kolem sebe v krvavých lázních. Takhle nějak jsem si představoval původního Stalloneova Dredda víc, než jako komediální akci, kterou nakonec byla. Urbanův zakaboněný výraz je boží, za celý film se ani náznakem nezmění a Ma-ma Headey působí taky jako věrohodně hnusnej záporák. Za mě veliké překvapení a splnění přání o lepším využití námětu.

Země bez zákona (2012)

Těšil jsem se a nebyl jsem zklamán. Skvělé obsazení kazí akorát machýrek LaBeouf, kterého sice můžu v jiných filmech, ale tady mi fakt lezl krkem. Jestli to bylo účelem scénáře, těžko říct, nicméně to byla jediná malá kaňka na kráse celku. Super příběh, badass Hardy a naprosto úžasně slizkej Pearce.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Velké uznání za navázání na původní trilogii. Ani jsem nečekal, že to dopadne tak dobře, ale podařilo se pospojovat snad všechny osudy postav. Tenhle díl je pro mě možná ze všech nejpovedenější a v každém případě vůbec nejtemnější. Ruku na srdce, přeměnu Darth Vadera jsme čekali všichni, ale že bude takhle intenzivní? Bravo a tleskám vestoje Georgi Lucasovi.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Digitální šílenství válcuje vizuálem, ale mírně kulhá příběhem. Pořád ale sci-fi srdcovka a poslední půlhodina mi prostě neustále vyráží dech. Konečně viděno i v HD a prostě vizuelní orgie.

Černá labuť (2010)

Fakt dost dobrý. Psychologická proměna v černou labuť zvládnutá na jedničku, a zamotaný příběh jak má být. Bravo Natalie, Oscar právem zasloužený, určitě chci vidět ještě jednou.