Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Pravdupovediac, bál som sa po tých negatívnych ohlasov pozrieť si tento film, nijako zvlášť ma neprekvapil ani neoslnil, ale zas na druhú stranu, prekonal som sa a dokonca mi pár akčných scén napomohlo k tomuto hodnoteniu.Síce pár výhrad by som mal, dokonca musím priznať, že natočiť niečo také je dosť odvážne, ale zaradiť tento film k odpadu sa nehodí.Čistý priemier, ktorý mi nič nového, čo som ešte nevidel neponúkol.

Aftermath (2016) (seriál) odpad!

Ukoncene sledovanie po dvoch castiach, slabe, predvidatelne, bez rozumu, logiky, stale to iste, herci slabi....

Agent Carter (2015) (seriál)

1.séria si zaslúži rešpekt a uznanie, dobrodružné, skvele obsadené a ešte lepsie zahraté, druhá séria začala sviežo a myslím, že ak to tak bude pokračovať, hravo tromfne aj prvé časti. Zatiaľ tomu nemám čo . 2.séria - Pre mna lepsia ako prva, ale finalna cast ma sklamala, jednoducho a prekvapivo malo akcna.

Agresivní virus (2014) (seriál)

1.séria - 90% - postupne som si tento seriál obľúbil, aj keď začiatok bol ťažký a zdĺhavý, no predsa len nejako začať musel.Po zoznámení sa s hlavnými hrdinami a zaporákmi hodnotím pozitívne a teším sa na ďalšie časti. 2.séria - 90% 3.séria - temnejšia, ale nie lepšia - 80% 4.séria - odfláknuté finále, ktoré ukončilo vlastne všetko, pretože muselo, seriál bol skvelý a bude mi chýbať - 60%

Alias (2001) (seriál)

1.séria - 95% 2.séria - 90%

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Ja zas musim povedat,ze vsetki dievcata su bozsky krasne a najma preto to sledujem::A hlavne sa mi paci Eva,ktora je sebavedoma a ide za svojim cielom::

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Pár vtipných hlášok nezáchraní zdĺhavé konverzácie skoro o ničom.

Avatar (2009)

Do kina na tento film som šiel s určitými pochybnosťami, pretože vidieť film v slovenskom znení a k tomu všetkému bez 3D, tak to vie človeka poriadne naštvať, ale hneď pri jednej z prvých scén zo mňa opadla všetká kritika, ktorú som mal pripravenú.Samotný dej nie je síce najvačším plusom Avataru, pretože už niekde v strede filmu sa dá ľahko vydedukovať ako sa to vlastné celé skončí, ale čo sa týka efektov, tak klobú dole.Cameron posunul hranicu technologických vymožeností na tak vysokú úroveň, že je takmer nemožné ho v tomto smere predbenhnúť.Samozrejme čas úkaže.Už dávno sa mne osobne nestalo, aby som počas filmu nevnímal nič iné, len film, takže narozdiel od druhého, podľa mňa najočakávanejšieho filmu roka,2012 mi tých vyše 160 minút absolútne nevadilo, dokonca som nechcel, aby sa to už skončilo, pretože James Cameron vytvoril takmer neuveriteľné prostredie tých najneuveriteľnejších bytostí na svete, čo skutočne stojí za zhliadnutie.Čo sa týka hudby, myslím, že nemá zmysel opať ospevovať, čo za krásnu hudu to počas filmu i na jeho konci znie.Je úžasné na konci sedieť v kine a počúvať niečo čo vám opať priblíži atmosféru filmu a charakterizuje dej a posolstvo .PREPOJTE SVOJU MYSEĽ, POSAĎTE SA VÁŽENÍ A VYCHUTNAJTERSI TÚ BLAŽENOŠT, KTORÚ VÁM AVATAR PONÚKA.......FANTÁZIA!!!!!!!

Až oči mé se rozevřou (2015) (amatérský film)

Má to svoju atmosféru, herci hrajú dobre,mrazivosť pár krát po mne liezla, ale tak ako u viacerých koncoch, ani ten sa nevydaril.