Sázka na nejistotu (2015)

Vôbec ma tieto finančné kecy nezaujali a určite nie som jediný. Jedna hviezdička za skvelých hercov.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Je to skoda,kazdym jednym dielom klesa uroven.Pamatam si,ze ked som bol na trojke v kine smial som sa,bavilo ma to,teraz som sa viac pozeral na hodinky ako na film.Bez Cindy to neide,bola to kravina a tymto dielom to by mohlo aj skoncit.

Ściany (1987)

Možno na pochopenie to až také ťažké nie je, ale na zamyslenie to určite je.Človek, ktorý je uveznený v ničote a samote a jeho túžby či sny, na ktoré myslí.Krásne čiernobielo až hororovo ladený snímok, ktorému však chýbalo niečo, čo by ma zdvihlo zo stoličky a roztvorilo na plno ústa.

Scream (2015) (seriál)

Je veľa momentov, ktoré by sa dali spraviť lepšie, vierohodnejšie, pretože konanie niektorých postáv je strašne detinské, občas primitívne.Napriek tomu tento seriál ponúka dostatok scén, ktoré fanúšikov Vrieskania určite pobavia.Po prvej sérií hodnotím pozitívne, bojím sa však sérií ďalšej.Neverím, že dokážu prekvapiť niečím novým, zaujímavejším.

Sedm (1995)

Osobne môj najlpeší film mesiaca.Morgan Freeman,Brad Pit a Kevin Spacey v roli dokonalého psychopatického vraha.Skvelý napínavý krimi-thriller od začiatku až do konca.Pravdu povediac nevedel som sa dočkať na to prekvapenie na konci,ale dostalo ma to.Kto nevidel tomu môžem len doporućiť.Skvelé!!! (13.8.2008)

Sedm statečných (1960)

Výborný western a hoci mi slovenský dabing prekážal, všetko ostatné sa vydarilo na jednotku.Skvelé pištoľné nezabudnuteľné scény, ktoré sa oplatí zhliadnuť aj viackrát.Tento film si zaslúži obdiv aj poklonu.Skvelé!!

Sen o klaunovi (1987)

Smutné a preto ani zďaleka také dobré ako ostatné kratućké pixarovky.....

Sex na střeše (2003)

Že nechápem akú to malo pointu, to je snáď jasné každému a na dvojminútové pobavenie to bohato stačí.

Schindlerův seznam (1993)

Všetci dobre vieme, čo za hrôzy napáchal Hitlerov fanatizmus počas 2.sv.vojny.Téma holocaustu je veľkou výzvou pre každeho filmára,veľkou a zároveň zradnou, pretože tak silná a temná etapa ľudskej existencie si vyžaduje skutočne poriadnu dávku sociálneho cítenia.S rozpočtom 22 mil. dolárov Spielberg vytvoril film, ktorého myšlienka sa navždy vryje do pamati diváka

Sicko (2007)

Skorumpovaný americký zdravotnícky systém v USA.To im fakt nezáleží na životoch ľudí???To im fakt ide len peniaze???Kto lepšie by nám tento problém mohol lepšie vysvetliť a ukázať ako samotný majster v oblasti takýchto filmov- Michael Moore.A vrajže najvyspelejšia krajina sveta!!!