Zkus mě rozesmát (2011)

55% Příjemná komedie, kterou stačí jednou vidět, zasmát, zaslintat nad Brooklyn Decker (pořádně zaslintat), smazat a nelitovat toho, že jsem jí dal šanci. Možná další léto jí shlédnu zase

Nikdy to nevzdávej (2008)

Velmi mě tento film překvapil, očekával jsem stupidní teenagerské "drama" s nesympatickýma hercema, předvídatelným dějem a stupidním soundtrackem. Jediné co "naplnilo" mé očekávání byl předvídatelný děj, ale to mě mrzí asi ze všeho nejmíň. Soundtrack dokonalý, scény rvaček skvělé, tréninkové pasáže motivující, herci sympatičtí, skvělá oddechovka

TRON: Legacy 3D (2010)

To, že tomu bude chybět maličkost jménem příběh, do toho jsem s tim šel, ale že tam akce bude tak málo, závody na motorkách budou tak krátké a souboje s disky tak trapné, to opravdu ne. Alespoň ten design a vůbec celé ladění filmu bylo nadmíru skvělé

Beowulf (2007)

Vynikající animace, která bila do očí pouze tím, jak se tvůrci snažili udělat, aby vše "vystupovalo z obrazovky" ve 3D. Bohužel mě to nevtáhlo do příběhu a proto slabší 3*

Já, padouch (2010)

Milý oddechový animák, který potěší, neurazí, ale také nezůstane v hlavě. Ale musím vyzdvihnout přízvuk Steva Carella:-D

Králova řeč (2010)

75% Nemám rád anglický styl života a vůbec Anglii, takže pro mě pouze skvělý film, ale s vynikajícím Colinem Firthem a hlavně mým oblíbeným Geofreyem Rushem. A ještě jedna malý výtka, prosil bych trošku víc prostoru pro Helen Bonham Carter:-)

Armageddon (1998)

Popcorn jak sviňa, přesně tak jak to umí jen Michael Bay. Měl by dostat od prezidenta U.S.A nějaký to vyznamenání, za propagaci Ameriky ve světě:-Dplus ještě k tomu skvělý hlášky, které možná malinko působí trapně, ale jsou zatraceně vtipné

Na vlásku (2010)

75% Velký překvapení:-)takhle klasickou disneyovku jsem už dlouho neviděl, taková příjemná vzpomínka na klasiku. A hodně velký překvapení je popichování mezi Flynnem a koněm Maximem, které v traileru na mě působilo lehce trapně ale ve filmu to byly nejvtipnější scény

Poslední píseň (2010)

Wau pro mě osobně překvapení. Hodně podobný filmu Dear John, který byl pro mě naopak velkým zklamáním. Musím uznat, že Miley Cyrus je podobně jako Robert Pattison v ostatních rolích než v té "svý" (Hannah Montana) vcelku snesitelná a bylo to opravdu někdy i radost koukat, když se docela herecky rovnala s Gregem kinnearem a také i s Liamem Hemsworthem.

127 hodin (2010)

80% Těšil jsem se hodně na tento film, a dostalo se mi solidní odměny. Už z traileru jsem tušil, že nejvíc se mi bude líbit scéna kdy se skáče v jeskyni do vody, a taky že se mi nejvíc líbila. Za to při scéně řezání ruky jsem odvracel zrak (taky kdo ne). Celkově je to skvělé dílo, které ale zůstane jen u nominace, na Oscara to nemá.