Saltová (2010)

Vcelku solidní akční snímek, který je takovým slepencem Bourna, Jamese Bonda a Matrixu (zpomalovačky, jízda na motorce). Příběh je samozřejmě předvídatelný jak zápas New Jersey Devils VS. včeličky z prdelákova, ale to nic nebrání docela dobrému odreagování. 60%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Jak už bylo mnohokrát řečeno, lepší než úděsná dvojka, ale pořád jde vidět, že se i za normálních okolností skvělý režisér, jakým SLade určitě je, musel řídit hrozným, příšerným scénářem. Scény, kde spolu mluvili Edward a Bella se nedali vydržet, dlouhé nudné. Ale na druhou stranu, byla zde asi nejlepší scéna z celé serie Twilight. Honění Victorie hned na začátku. Dost to přípomínalo Matrix. Vlastně všechny "akční" scény připomínaly Matrix.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Heh to je ale špatnej vtip tenhle film:-DJacu miluju tě, ale nemůžu s tebou být, miluju totiž Edwarda:-D:-D:-D:-DPomoc!!!:-D

Princ z Persie: Písky času (2010)

Všude slyšim samý-skvělá akční oddechovka, se skvělým prostřredím, jo a hlavně ta parkourová scéna na začátku a ten pštrosí závod...já sem asi viděl špatnej film, protože na začátku jeden parchant skočil ze střechy a to bylo všechno. Ale abych jen nehanil, souboje (některé) byly opravdu efektní a dokonce i přehledné, což jsem u Newella nečekal

Nezapomeň na mě (2010)

Takhle zbytečnej film jsem neviděl už hodně dlouho. Nuda nuda nuda, ale zase neni (zas tak) špatně natočená. A co to byl ten závěr? To se jako snažili tvůrci o nečekanou pointu, která nás probudí po tý hodině a třičtvrtě nudy? Ne opravdu se to nepovedlo:-D

Jak vycvičit draka (2010)

Skvělý animovaný film, který aspiruje určitě na titul animák roku (uvidíme, jak se vytáhnou pixaři). Skvělá hudba, délka filmu přijatelná, jen škoda, že tam nebylo více scének s titulním drakem

Muži, co zírají na kozy (2009)

Celou dobu nudné, všechny vtipy (asi dva) známy z traileru. Ale posledních deset minut plných optimismu...za to se přidá hned 1*

Milý Johne (2010)

Předvídatelné. Hodně předvídatelné. Ale zase když se Amanda Seyfried usměje tak odpustíte všechno všem. A dojemný jak ukazuje trailer to zas až tolik neni.

Kick-Ass (2010)

Originální? Ano, ale jen co se týče pár nápadů. Jinak je to klasické schéma, a dost předvídatelný děj. Ale když si táta hraje se svojí dcerkou stylem, střelim tě a pak pujdem na bowling, tak se vám prostě vykouzlí pořádnej úsměv na tváři:-)

Prokletý ostrov (2010)

Asi nejlepší Scorseseho film v novém tisíciletí, stejně tak jako DiCapriova hlavní role. Škoda jen, že se tam vloudilo pár scenáristicky nepovedených (hlavně v DiCapriově roli, ale jen občas) a tím pádem i nelogických situací. Jinak ale dokonale tajemné, se skvělou řečnickou otázkou na konci.