Borgiové (2011) (seriál)

Hodnotím tak vysoko, jak jen historický seriál mohu. Řadím jej po boku Rome a jsem z něj nadšený. Škoda ukončení, seriál měl neustále vzrůstající tendenci. Pokud by se udělovala světová cena za gradaci příběhu, tak by tvůrci Borgiů určitě o několik parníků vyhráli. 5*

Podfukáři (2013)

Film na čisté 3*, kde čtvrtou přidávám vzhledem k sebemenšímu tušení o hlavním zvratu. Na Prestige to nemá ani zdaleka a do čistě čtyřhvězdového Iluzionisty tomu taky kousek chybí.

Leon (1994)

Velmi osobitý a krásně odvyprávěný film o konci životní cesty (nebo začátku?) nájemného vraha. "Viděna prodloužená verze". 5*

Prvních 100 (2014) (seriál)

Viděn první díl = Opravdu nic pro mě... Hrůza. 1*

Luther (2010) (seriál)

V žánru krimi již nelze vytvořit originální seriál? Ale kdeže... Jako celek GENIÁLNÍ! 5*

Lásky čas (2013)

Nevzpomínám si kdy jsem naposledy sledoval film, který by neměl typický zvrat, a přesto mě dokázal zaujmout a něčím obohatit. 4*

Temný případ (2014) (seriál)

Maximálně poctivé a řemeslně špičkově zvládnuté mysteriózní krimi drama. Mezi hlavními hrdiny funguje přesně ta správná chemie. Dávám za 5*, ale nemůžu se zbavit dojmu, že šlo z první série dostat ještě o něco víc.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Nemělo to hlavu ani patu... Hodina a dvacet minut scének rozprostřených po celé škále trapnosti. odpad!