Hvězdná brána (1997) (seriál)

Seriál, který mě provázel životem. Seriál bez kterého jsem nemohl žít a den co den mě naplňoval. Se Stargate jsem zestárl a navždy bude součástí mojeho života.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Neodmyslitelná součást mého já již spoustu let. Obzvláště u prvních sérií mám každý díl nakoukaný 10-30x, velkou většinu z prvních sérií dokážu odříkat skoro nazpaměť. Novější série už tak skvělé nejsou, ale stále je nejde nemilovat.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po 1. díle: Že by nový favorit na poli seriálů ? (Stále se dostávám z toho, že zrušili Terra novu, SGU a jiné fantastické seriály poslední dobou) ((((Po 1.sérii))))... Seriál jsem si oblíbil, je mou momentální seriálovou drogou, ale že by byl dokonalý... ach jo, celou první sérii každý díl jsem si jenom říkal jak by z toho šlo vytřískat TOLIK VÍC! Jak ty charaktery a zvraty šly udělal tak lépe, ale neberte mě špatně. True blood jsem si zamiloval a i přes tolik blbostí, hloupostí dám 5* a to hlavně proto, že mě baví tak moc, že jsem ochoten sledovat jeden díl za druhým až dlouho do noci. První série končí skvěle... nová mladá upírka je geniální, na tuhle linii se těším obzvlášť... Je mi extrémně moc líto mých dvou nejsympatičtějších postav... Babičky a Lafayeta, ach tvůrci.... proboha, dva dokonalé charaktery... proč... (((((Po 2. sérii))))) Hned na začátku radost z toho, že Lafayet žije. Celkově druhá série podle mého názoru lepší, než-li první která se mohla pohybovat mezi 3-4*, takže druhá série z toho vyvázla mezi 4-5*. Třetí série si držela standart trochu níž, než byla série druhá. Zhruba na úrovni první série. 4* Čtvrtá série je už taková ... jiná ... Celý seriál si člověk říká prakticky každý díl (Bože, to je taková hloupá DĚ*KA) ve čtvrté sérii tomu zatím dávají korunu, ale ještě nemám dokoukáno :) Po skončení čtvrté série, velice nerad ale opravdu musím snížit celkové hodnocení na 4*. Čtvrtá řáda už je vážně divná, velmi průměrná. Né že by mě nebavila, ale kvalit předchozích řad nedosahuje. 4* jsou pořád hodně, protože když srovnám fantasy Game of Thrones a fantasy True blood nemůžu dát stejné hodnocení.

Noc patří nám (2007)

Ne úplně špatný nápad... bohužel velmi průměrně provedený

Bastardi 2 (2011) odpad!

Při přepínání televize jsem na tenhle skvost narazil a asi 10 minut se díval... Připomínalo mi to recitál žákyně první třídy speciální školy, která je hluchá a neslyší co říká. Katastrofa.

Terra Nova (2011) (seriál)

Pilotní díl zajímavý, je to takový skromnější Lost v jiném prostředí. // Po shlédnutí celé první série jsem opravdu moc moc naštvaný, že se televize rozhodla seriál neobnovit pro druhou sérii. Z Terra novy sálá pohoda, tajemno, strašně hezky se na ni kouká, poslední díl drží obrovské napětí. Zamiloval jsem si postavy a moc mě mrzí, že tímto seriál asi skončil :( Je to pro mě takový mix pohody Eureky, vztahů SGU a napětí Lost.

Thor (2011)

Příjemná pohádka, prostě jen vypnout a nechat se vnést do fantasy světa.

Sociální síť (2010)

Bylo to zajímavé nahlédnutí do světa Facebooku.

Kostka (1997)

Průběh filmu jsem poměrně slušně odhadl předem, nijak extrémně napnutý jsem taky nebyl. Možná jednou. Atmosféra slušná, ale konec opravdu hloupý. Zničehonic se zjeví a všechny je pozabíjí... Proboha. 3* i za krásnou Nicole de Boer