Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Po shlédnutí kompletního seriálu se v záplavě emocí zmohu jen na: Geniální hudba... Momentálně nemám sílu psát víc. 5*

Dovolenkáři (2012)

Namlsán Kill listem jsem byl nucen dát režisérovi šanci a podívat se na jeho následující snímek... Rukopis byl znát, ale nebyl jsem uchvácen jako u Kill listu. Mírně nadprůměrný film. Taková "Wheatlyho jednohubka". 3*

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Dlouhá a nudná předehra, která se postupně vyvinula v zajímavé a relativně dobré akční drama. Ocenil bych rozmanitější ztvárnění oněch "Hunger games". Nicméně, bavil jsem se většinu filmu slušně. 3,5*

Do nitra Planety opic (1970)

Lepší, než jednička? Ani náhodou. Důstojné pokračování a "zakončení" příběhu? Ano.

V zajetí démonů (2013)

Určitě jeden z nejlepších hororů, které jsem kdy viděl. Co vlastně víc od tohoto žánru chtít ? Mělo to vše co jsem od něj očekával a dávám zasloužených hororových 5*

Seznam smrti (2011)

Film provází velice dusná, psychotická a mysteriózní nálada. Jako psychologický thriller, který se zakousne až do morku kostí za 5*. Nicméně bohužel mi tam chybí nějaké uzavření, nějaké vysvětlení, nebo alespoň nástin, proto 4* ---------------------------- Po přečtení vysvětlivky k filmu jej považuji za mistrovské dílo. (Umazávat větu o tom, že ve filmu nenecházím uzavření a vysvětlení po sobě nebudu, protože by to nebylo fér).

Království (2013) (seriál)

Úžasný seriál, který u mě po Eurece a Terra Nově zastává pozici nejoblíbenějšího seriálu pro odfrknutí a navození pohody :) Jednoznačných 5*

Mentalista (2008) (seriál)

Až na naprosto ubohé, skandální a trapné vyústění příběhu okolo Red johna se jedná o skvělý a zajímavý seriál.

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Nádherný doplněk do skládačky, nesoucí se v mírně nadprůměrném duchu a zakončující svou hodinu a půl dlouhou cestu tísnivou hutnou atmosférou. 4*