Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5. nej uživatel Severní Korea
12 fanoušků
/ 5 bodů
Takeshi666
Hrad Takeshiho
Severní Korea
-The Shape-
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Klub rváčů
(1999)
Mechanický pomeranč
(1971)
Gentlemani
(2019)
Sociální síť
(2010)
Halloween
(1978)
Armáda temnot
(1992)
Saw: Hra o přežití
(2004)
Americké psycho
(2000)
Postal
(2007)
Nesnesitelná tíha obrovského talentu
(2022)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5. nej uživatel Severní Korea
5 bodů
Fanklub
(12)
medojed
Salem
WildMilda
houska16
Myska99
Pepe_cz123
Bezmezer
Martin8ot
Gallifrey
missko
Petrmachovec
kajabidi
Časové pásmo bylo změněno