Autosalon (2005) (pořad) odpad!

Pan Josef Vrtal je skutecny odpad!…

Případ Roubal - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Ideální příklad kvalitní policejní práce. Která je mimochodem stále stejná (tady v ČR). V podstatě bez důkazů (ačkoliv pravděpodobně vinen byl) jasné doživotí.  Kde je vína nadevší pochybnost.

MasterChef Česko - Série 5 (2021) (série) odpad!

Mno asi má svůj důvod to, že kuchař/číšník byl učňovským 3letým oborem. Vcelku nějak nechápu fascinaci davu kuchařskou reality show… Vždyť jsou přeci obory lidského vědění a vynalézavosti které jsou nesčetněkrát zábavnější. Před 100 lety byli hvězdami Edison, Tesla, Einstein a dnes? Co přijde dal? Kam se dá ještě klesat? ;)

Vpád (2021) odpad!

Scénáristické mistrovské dílo plné překvapení a odhalení geniálního zločince je prostě šokující a nečekané. Krása

Antebellum (2020) odpad!

Krása. Nic než krása

Mare z Easttownu - Svátost (2021) (epizoda) odpad!

Spoilery!!!  Jo jo, takhle to přesně v životě chodí. Vrahum se říká zlato a za nevěru manžela a vše s tím spojené může polda. Odbouchnout bráchu, který mi vlastně pomáhal z totálních sraček, je samozřejmě morální, když jde o vrahounského synka. On vlastně nechtěl tu zbraň natáhnout (tahle se musí, jinak nevystřelí) dokonce jí asi omylem natáhl dvakrát a pak při vší té panice, kdy je strnulý hrůzou co to vlastně provedl, odveze zbraň zpět a nezavolá o pomoc záchranku nebo policajty ale úklidovou četu. Vždyť to byla jen matka od malého dítěte (to věděl určitě) a nakonec i od jeho nevlastního bráchy, který až se po čase dozví, že vinen smrtí jeho mámy je ten pán za kterým jezdí na návštěvy, určitě mu hned odpustí, přesně dle emerického etického kodexu posledních let….

Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Boží, famózní a geniální zároveň. Lehce provokativní ale zároveň velmi sofistikované a až Zolovsky reálné. Pánům tleskám

Očista navždy (2021) odpad!

Sympatická partička hlavních hrdinů, jimž nelze nic jiného než držet palce, ať vše ve zdraví přečkají……

Greta (2020)

Naivní dítě s myšlenkami svého otce a pravděpodobně i jiných, na rtech. Určitě pro další vzdálenější generace bude hrdinkou a my jen banda zaostalých kretenů co dovolili…. No ale zatím není čas vybočovat z davu a tak: Cože?!!! Slunce je středem naši soustavy a cože?!!! Země je kulatá? - upalte ty mrdky kacířský 😉