Válečnice (2022) odpad!

Historicky naprosto přesný, téměř dokumentární snímek... Souboje jsou uvěřitelné, cely život si myslím, že je zbytečné dělit třeba box do váhových či genderových kategorií. Tady je to zcela jasně ukázáno proč. 🫡

Kuciak: Vražda novináře (2022)

Tezko hodnotit, jedna vec je jista. Maldy sympaticky par mladych nezkusenych lidi, plnych elanu a krasnych myslenek, ze se da cosi zmenit na ne uplne cistem stole nasi letite demokracie at ceske ci slovenske, byl zbabele a ohavne zvarazden a jejich osud politicky vyuzit. Jeste ze Kocner a spol jsou natolik idiotsti, ze si schovaji simku, telefon udelaji si zalohy na flash discich neznici disky v notasech a urcite i pisemne prepisy toho, jak jsem si jednou objednavali vrazdu, udelali....... Jeste ze vseodhalujici nezkuseni novinari dojdou k opacenmu zaveru a zajisti si zabezpecene servery atd, atd, atd... - Kocner si basu nepochybne zaslouzi ale stejne by me zajimalo, jak to valastne cele bylo,  doopravdy bylo.

Arnold (2023) (seriál)

Legenda!

Creed (2015)

Nejde ani o to, že by byl Creed až zase tak dobrý film, ale Rocky je prostě a jednoduše Stalloneho nejlepší a nesympatičtější postava.

FUBAR (2023) (seriál)

Jděte do prdele místní buzíci, Arnie je Arnie. Nemusel jsem to vidět abych věděl, ž je to kult 😎

Y: Poslední z mužů (2021) (seriál) odpad!

Namet je zajimavy, scenar otresny. Takhle by se nechoval sand nikdo, ackolik v super pokrokovem, vzdy pokrokovem svete emerickem, by asi bylo mozne vse..

Hádej, kdo je vrah (2022) odpad!

Film nové doby - už 100krat viděný, rutinně natočený a ne zcela pohledných herců plný,  lesbická úvodní scéna musí být, i chlupaté podpaží děvčat jako by vyjadřovalo přesně tuto éru, na kterou si musíme zvykat z rozhodnutí hlasité menšiny LGBTGHTRRHMJHZUNKNBLMNOPJZTTABUOPBH komunity. A co třeba práva zoofilů? V další dekádě bude úvodní scéna s  oslíkem….

Hrdinové a zbabělci (2007) odpad!

S postupujicimi lety je a bude sebereflexni emerikanismus vice a vice vtipnejsi. ☺️