Johnnas

• 27.3.2018  23:25

Nejlepší Transformeři.

• 20.7.2016  22:06
    Pompeje (2014)

Dá se na to docela dobře koukat, ale těch věcí vykradených z Gladiátora je tady opravdu přespříliš na to, abych dal lepší hodnocení.

• 8.5.2014  13:07

Tak podle místního hodnocení jsem čekal, že to budu muset po 5 minutách vypnout. Byl jsem ale velmi příjemně překvapen. Co se akce týká, nebylo to vůbec špatné, bylo tam spousta dobrých momentů. Malajci zjevně němají technologii počítačových efektů na takové úovni jako Amíci, což v některých momentech mohlo budit úsměv na rtech, ale v celkovém kontextu to nebylo vůbec rušivé. Je to v podstatě ale jediná věc, kterým se film lišil od amerických blockbusterů. Scénář měl hlavu a patu, dialogy nebyly nesmyslné (jak jsem čekal), ale na slušné úrovni a navíc hlášky měly svůj smysl, byly trefné a vtipné. Příběh taky celkem slušný. Pár věcí by se našlo, ale celkově byl snímek povedený a celkem jsem si to užil. Být to v době Conanů (těch starých z 80., toho současného to strčilo do kapsy) a dalších fantasy hrdinů mohl by se film poměřovat s nejlepšími. Takže zasloužených 70%.

• 4.2.2014  19:22

Dobře a rychle se u toho dá usnout :). Ničím extra mne to nezaujalo, bez šťávy.

• 15.7.2013  23:10

Imax paráda! Tohle si na nic nehraje, je to čistá odpočívková vymejvárna :). Co jsem od filmu čekal, jsem naplno dostal, takže naprostá spokojenost. Vše je i přes spousty akce naprosto přehledné, ne že člověk jako u spousty jiných podobných filmů neví, co se na plátně odehrává.

• 13.2.2013  09:03

Nedá se nic dělat. Prostě to musím porovnat s původním filmem. I když je snímek zdařilý, tak jeho švédský předchůdce byl více realističtější, více občanský, tak nějak surovější. A to se mi na skandinávských filmech líbí. Tady přesto, že se režisér snažil, bylo znát hollywoodské pozlátko.

• 26.1.2013  16:15

Vynikající. 3D v Imaxu filmu dodalo další rozměr :), takže za mě 6* :)

• 8.1.2013  00:21
    Skyfall (2012)

Bondovka, jak má být. 100%

• 5.1.2013  21:18
    Méďa (2012)

"Vidíš! To je důkaz, že Garfieldovy oči vypadají jako kozy." "Smrt Mingovi!" Takovýho méďu jsem taky vždycky chtěl :)))

• 27.12.2012  02:14

nejlepší česká pohádka!

• 27.12.2012  02:09

Vydařený akčňák. Moc jsem od toho nečekal, ale Liam je prostě husťák! Drží celý film ještě o stupínek výš a to stačí! Žádná nuda, furt se něco děje a odsejpá a tak to má být! Nebýt honičky v Istanbulu (jinak celkem povedená), kde děvče bez řidičáku řídí jako Tommi Mäkinen v nejlepších letech, tak dám snad plné hodnocení. :) Nechápu negativní postoje některých "odborníků" k této "dvojce". Připadá mi, že některý lidi filmy už předem odepíší a pak už je nedokáží objektivně ohodnotit. Ale to je můj subjektivní názor :)

• 12.7.2012  22:16

Chápu, že ne každý se bude líbit. Já jsem ale generace, která prcičky zažila v prváku na škole. U tohohle jsem se bavil stejně dobře jako kdysi u první dílu. Takže trocha nostalgie, trochu jsem se v tom taky našel, ale hlavně x dobrých momentů, které mě fakt pobavili. Starý dobrý prcičky. "MILF!, MILF!, MILF!, MILF!"

• 7.7.2012  00:36
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Dobře zpracované téma z "divokého východu". Takových westernových snímků je jak šafránu. Celkem realistické zpracování se mi moc líbilo. Sice bych tam pár výhrad našel, ale přesto musím dát 90%, takže 5.

• 3.6.2012  15:10

Jeden z nejlepších válečných filmů 60.let.

• 3.6.2012  15:06

Pamatuji si, jak jsem se spolužákem a dvěma kamrádkama :), na tom byli tenkrát v kině. Byli jsme zrovna v podobném věku, jako hlavní protagonisté. Takže jsme se pořádně pobavili. Bylo to pro nás tehdy horké aktuální téma. Párkrát jsem málem spadl z křesla. Ostatní komedie prteenagery, co přišli po prci prci už byly pouze nepovedené napodobeniny.

• 2.6.2012  17:35
    Kazatel zla (2010)

Vynikající skandinávské krimi. Váhal jsem mezi 4 a 5, ale vzhledem k tomu, že severské filmy mají trochu jiný nádech a atmosféru, kterou mám rád, tak i pro tuhle neokázalost dávám nakonec 5.

• 31.5.2012  23:23
    Stroj času (2002)

nedoceněný film. Já ho zhltl raz dva :)

• 28.5.2012  22:20
    Lovci hlav (2011)

Neotřelé, surové, skandinávské :)

• 21.5.2012  22:21

Viděl jsem kdysi ještě jako teenager :). Za skvělý humor a vynikajícího Václava Sloupa 4.

• 7.4.2012  21:22

fandům série se musí líbit. proti nepovedené Vzpouře Lycanů kvalitativní posun zpět na úroveň prvních dvou dílů.

• 1.4.2012  18:44

Krobot s Vetchým excelují, ostatní zdárně sekundují. Chlámalo se celé kino. Takhle už jsem se hodně dlouho nepobavil. Nastavenou laťku seriálu to minimálně vyrovnalo. Nejvíc mě dostal Vetchý trenující na zahradě s manželkou :)). Vzhledem k tomu, že prostředí venkovských fotbalů je mi blízké, tak pro mě měl film i další rozměr navíc. Kamarádka, které je toto prostředí cizí, se taky výrazně bavila. Takže i z tohoto pohledu jsem se přesvědčil, že humor přeboru opravdu není pouze pro úzké spektrum diváků.

• 31.3.2012  08:44

Námět dobrý, ale ztvárnění a výkony herců trochu zklamaly.

• 26.3.2012  22:08

tříhvězdičkový film. Ale vzhledem k pěkným bojovým sekvencím s trochou nostalgických vzpomínek na Rockyho dávám 4 :)

• 23.2.2012  11:17

Jednoznačně nejlepší film bratří Coenů!

• 23.2.2012  11:14

Nevím. Těžko dokoukatelný film o ničem, beze smyslu, plný pro mě nepochopitelných postav. Velká úleva přišla až se závěrečnými titulky, když spustila skvělá Janis Joplin, jinak to bylo utrpení.

• 11.2.2012  23:41

Je zde pár slabších míst. Nicméně přesto geniálně vtipné. Místy drsný humor , vysmívající se typickému anglikášství, který si nebere žádné servítky a porušuje veškeré zásady "slušných mravů" a překračuje hranice "dobrého vkusu". Prostě k popukání :) .

• 6.2.2012  19:23
    O život (2007)

Pár vtipných momentů tam bylo.

• 28.1.2012  17:56

Skvělé zpracování, výborné kostýmy, skvělí herci atd., atd. Zeffirelliho zpracování Shakespearových dramat a komedií je asi nejlepší ze všech. Když jsem toto zpracování viděl poprvé, tak jsem byl ještě chlapec školou povinný a Julii v podání Olivie Hussey jsem propadl úplně stejně jako Romeo :). Tuhle verzi i díky obrovské vášni a napětí mezi oběma hlavními protagonisty, kterou dokázali skvěle prodat před kamerou asi bude někdo těžko překonávat.

• 25.1.2012  23:59
    Kirot (2009)

Od tohoto filmu jsem příliš nečekal. Říkal jsem si, že to bude nějaká šílená béčková řežba postavená na né hereckých kvalitách Olgy. A ono to bylo úplně jinak. Je to silný lidský drama. Akční film je to asi tak 10 minut, ale to stojí za to. Vůbec si to ani na akční nehraje. Jenom to dokresluje určité momenty a ukazuje to na kontrast zločineckého prostředí a jeho hodnot s "normálním" světem. Ve finále silný zážitek. Musím oponovat některým komentářům. Režie byla dobrá a herecké výkony mne také mile překvapily. Olga tady nemá příliš mnoho výrazových poloh, ale o to lépe je zvládá. Ani chvíli jsem se nenudil. Kameru bych taky navzdory některým "odborníkům" nezatracoval. Chtěl jsem dát slabší 4, ale kvůli některým neopodstatněným a nebojím se napsat silně hloupým hodnocením (pochybuji, že tito lidé film viděli celý) musím dát 5.

• 24.1.2012  18:26
    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989)

Nejlepší úvodní titulky všech dob :)

<< předchozí 1 2 3 4