12 opic - Ukolébavka (2016) (epizoda)

Tak tuhle epizodu bych se nebál označit za jednu z nejlepších ze všech Sci-fi seriálů. Tvůrci výborně zkombinovali časovou smyčku a cestování časem. Všechny postavy excelovaly a děj měl spád, takže takhle epizoda dostává zasloužených 5*.

12 opic - Vetřelec (2016) (epizoda)

Tahle epizoda byla na úplně jiný styl než zbytek, ale musím říct, že tvůrcům se to rozhodně povedlo! Sice si tvůrci neodpustili spoustu klišé, ale i tak se tahle epizoda řádí mezi skvělé.

12 opic - Nesmrtelný (2016) (epizoda)

Už jsem si říkal, že je přece nemožné, aby bylo několik epizod po sobě tak skvělých, ale tahle mě přesvědčila o opaku. Parádní cliiffhanger!

12 opic - Rodinné sídlo (2016) (epizoda)

Tak v téhle epizodě mě překvapivě dost bavila i linka v budoucnosti, která se opravdu povedla. Jinak mysteriózní dějová linka se začíná zamotávat, protože se do ní dostává Aaron.

12 opic - Prozření (2016) (epizoda)

Rok 1944 je prostě super místo na přemístění dějové linie. Doufám, že seriál bude pokračovat v takhle skvělých epizodách, protože to má zajímavou mysteriózní atmosféru a dění na obrazovce je taky dost dobré.

12 opic - Sto let (2016) (epizoda)

Tak to bylo něco! Tahle epizoda byla plná skvělých momentů. Ať už to byla vražda na začátku za doprovodu hudby, ples v době druhé světové, či zakončovací scéna v blázinci. Prostě pecka! Téhle epizodě nemůžu nic vytknout.

12 opic - Poslání (2016) (epizoda)

Změna reality je opravdu zajímavá, ale připadá mi, že celkový dojem z epizody kazí lehce natahované rozhovory.

12 opic - Rok opice (2016) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod. Příběh má spád a nepřestane nudit. Za těch čtyřicet minut se toho stalo opravdu hodně. Prostě skvělá epizoda a to ani nemluvím o skvělé poslední scéně, kde se ukázaly skvělé herecké výkony postav (zejména Jennifer a Cole).

12 opic - Moje náruč (2015) (epizoda)

Od finále první série jsem upřímně čekal víc, ale pořád se nám dostalo skvělé podívané. Líbilo se mi propojení těch dvou časových linií.

12 opic - Paradox (2015) (epizoda)

Nebál bych se říct, že epizoda byla na konci přímo skvělá, protože příběh gradoval ve všech časových liniích, ale bohužel první polovina epizody nebyla nijak zvlášť dobrá.

Časové pásmo bylo změněno