Noc v motelu Marion (2019) (studentský film)

Noc v motelu Marion je taková krátká pitomost se zajímavou zápletkou. Zápletka byla bohužel jediné, co mě na tomhle filmu oslovilo.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Po zhlédnutí klipu jsem se kouknul na hodnocení a nevěřil jsem svým očím. Však příběh klipu je absolutně o ničem a i na devadesátá léta jsou efekty docela špatné.

Poslední rána (2020) (amatérský film)

Film měl doobrou atmosféru a skvělou kameru, ale děj mně připadal dost neuspořádaný. Nicméně se mi opravdu líbil způsob zobrazení těch možností. "Tolik možností a jen jedna kulka."

Sága o Biornovi (2011)

Naprostá pecka, která nenudí a budete se u ní zaručeně smát, protože nabízí humor pro všechny. Hudba my připomněla soundtrack z Assassin's creed III, kde Connor honí Leea, takže za takovou nostalgii a skvělé pobavení nemůžu dát jinak než 5*.

Živí mrtví - Svou cestou (2021) (epizoda)

Epizoda, která měla odlehčenou atmosféru a žádný posun v ději (což je ale tím, že to je bonusová epizoda). Možná se u toho i párkrát zasmějete. Na jednu stranu mě štve, že se děj neposouvá, ale na druhou stranu je zajímavé vidět svět apokalypsy jinak než války mezi skupinami. Podobných dílů v celém TWD universu moc není, takže za mě průměrná epizoda.

Cesta za svobodou (2015)

Taková jednohubka bez pořádného děje, ale narozdíl od většiny sci-fi krátkometrážních snímku mělo Hum dobře udělaný konec, což musím pochválit.

Secret Number, The (2012)

Hodně zajímavý kraťas, který vám nedá v noci spát, protože zpracovává téma tak složité, že o něm budete přemýšlet do té doby, než vám exploduje hlava. Mnozí komentující tady zmiňují, že to nedává smysl, ale přesně tohle chtěl film říct. Velmi povedené, určitě doporučuji.

The Speed of Time (2020)

Tohle byl jeden z nejlepších kraťasů, co jsem viděl! Film se zvysoka vysral na všechny časové paradoxy a na všechny zákony času, což dělá film zajímavým a vtipným. U tohohle filmu si řeknete, že to je tak špatný, až je to prostě dobrý. K vidění zde: https://youtu.be/D0mTxBn5oe8