12 opic - Svědek (2015) (epizoda)

Už konečně víme, kdo je Svědek. Boj Ramseho a Colea se povedl. Tuhle epizodu bych viděl tak na 4*.

12 opic - Zásah shůry (2015) (epizoda)

Epizoda nebyla nic extra, ale povedl se závěrečný cliiffhanger, kvůli kterému jsem opravdu natěšený na další epizodu.

12 opic - Zítra (2015) (epizoda)

Nebylo to úplně špatné, ale připadá mi, že seriál začíná ztrácet šťávu.

12 opic - Včera (2015) (epizoda)

Aha, tak takhle to tedy bylo. Začíná to být čím dál tím víc zmatené (to ale neznamená, že to je horší).

12 opic - Čečensko (2015) (epizoda)

To mě zajímá, co tam bude dál. Jestli jsem to správně pochopil, tak touhle epizodou se časová smyčka uzavřela a jestli Cole v Čečensku doopravdy umřel, tak opravdu netuším, o čem by další epizody mohly být. No, nechám se překvapit.

12 opic - Rudý les (2015) (epizoda)

Tak už se nám po několika časových liniích přidávají i alternativní reality. První půlka byla vyloženě skvělá, ale ke konci to trošku ztratilo spád, takže 4* shledávám jako optimální.

12 opic - Noční pokoj (2015) (epizoda)

Po minulé slabší epizodě přichází zatím nejlepší epizoda. Bylo tam několik skvělých momentů, povedené napětí a mysteriózní atmosféra panovala přes celou dobu, takže tohle si přece jenom těch 5* zasloužilí.

12 opic - Boj o pevnost (2015) (epizoda)

Tak tohle byla naprosto zbytečná epizoda, kde se za celou dobu hlavní příběh neposunul téměř vůbec, což seriálu rozhodně neprospívá. Mysteriózní atmosféra jakoby se vytratila. Celá epizoda mně připadala ve stylu nějakého post-apo seriálu, dokonce i Deacon jako by z oka vypadl Neganovi ze seriálu Živí mrtví (2010). No, snad je tahle epizoda ojedinělý případ, protože předchozí epizody mě opravdu bavily. Dávám lepší 2*.

12 opic - Kassandřin komplex (2015) (epizoda)

To s tou jizvou a to se smrtí Henriho mě jen přesvědčilo, že tenhle nedoceněný seriál umí překvapit. Rozhodně to není dokonalé, ale zatím slušná podívaná.

12 opic - Psychicky odlišný (2015) (epizoda)

Při skocích v čase jsou uvedené letopočty, takže se v tom dá dobře vyznat, ale i přesto panuje dobrá mysteriózní atmosféra.