Zone Blanche - Tajemství za oknem (2017) (epizoda)

Zápletka epizody nebyla zrovna moc originální a hlavní příběh pokročil až na konci. Je to škoda, protože to má zatraceně dobrou atmosféru a je to celé takové temné, ale většina děje je nepotřebná vycpávka.

Zone Blanche - Temní hrdinové (2017) (epizoda)

Ta ponurá atmosféra je cítit v každém záběru. Jen škoda, že se hlavní dějová linka moc neposunula.

Zone Blanche - Konec cesty (2017) (epizoda)

Ikdyž vedlejší zápletka epizody byla docela nezajímá, tak posledních deset minut mělo extrémně dobrou atmosféru a celá epizoda je tím zachráněna. Doufám, že se to v příštích epizodách bude víc soustředit na ten les, protože průměrnou kriminálku bez pořádnýho nápadu sledovat nechci.

Zone Blanche - Už žádné procházky lesem (2017) (epizoda)

Ikdyž byla epizoda o trošku slabší než ta miinulá, tak ze Zone Blanche se pomalu stává skvělá podívaná. Hlavní zápletka epizody se zase točí kolem tajemného lesa, což jen prospívá atmosféře.

Zone Blanche - Prázdno (2017) (epizoda)

Když se příběh začne točit kolem tajemného lesa, tak to hned začíná být o několik úrovní lepší. Tajemné znamení je v této epizodě dost probírané téma a na konci je s tím dokonce spojený a závěrečný cliiffhanger. Za mě spokojenost.

Zone Blanche - Vlčí sen (2017) (epizoda)

Začalo to zajímavým flashbackem a pak celou stopáž zabral případ únosu dítěte, který byl sice zajímavý, ale neposouvá to hlavní dějovou linku (něco se děje v lese), která je na tom zatím nejlepší. Atmosféra funguje pořád stejně dobře. Celkově byla epizoda o něco málo lepší než ta minulá.

Zone Blanche - Cizinec (2017) (epizoda)

Má to opravdu silnou atmosféru, ale děj nebyl až tak zaživný. Laurène je hodně zajímavá postava, takže budu pokračovat kvůli ní.

Živí mrtví: Počátek konce - Pevnost (2021) (epizoda)

Nevím, zda série ztrácí šťávu, nebo mně děj epizody nepřipadal tak dobrý jako v TWDG (mimochodem fakt doporučuji). Prvních dvacet minut bylo dost nudných, ale zbytek to aspoň trošku zachránil a líbí se mi, že tam je další fanatická skupina (kterých je v TWD světě sice požehnaně, ale v (F)TWD jsou střety s nima to nejlepší. Viz Termimus nebo The Whisperers).

Seth's Gold (2015)

Seth's gold aneb Red Dead Redemption v krátkometrážním filmu. Soundtrack byl fajn.

Assassin's Creed: Checkmate (2013)

Assassin's creed: Checkmate jsou 4 minuty plné napětí a skvělých efektů. Na 5 hvězd to sice pořád není, protože to někdy bylo docela nepřehledný, nicméně to za vás čas stojí.