12 opic - Ukolébavka (2016) (epizoda)

Tak tuhle epizodu bych se nebál označit za jednu z nejlepších ze všech Sci-fi seriálů. Tvůrci výborně zkombinovali časovou smyčku a cestování časem. Všechny postavy excelovaly a děj měl spád, takže takhle epizoda dostává zasloužených 5*.

12 opic - Vetřelec (2016) (epizoda)

Tahle epizoda byla na úplně jiný styl než zbytek, ale musím říct, že tvůrcům se to rozhodně povedlo! Sice si tvůrci neodpustili spoustu klišé, ale i tak se tahle epizoda řádí mezi skvělé.

12 opic - Nesmrtelný (2016) (epizoda)

Už jsem si říkal, že je přece nemožné, aby bylo několik epizod po sobě tak skvělých, ale tahle mě přesvědčila o opaku. Parádní cliiffhanger!

12 opic - Rodinné sídlo (2016) (epizoda)

Tak v téhle epizodě mě překvapivě dost bavila i linka v budoucnosti, která se opravdu povedla. Jinak mysteriózní dějová linka se začíná zamotávat, protože se do ní dostává Aaron.

12 opic - Prozření (2016) (epizoda)

Rok 1944 je prostě super místo na přemístění dějové linie. Doufám, že seriál bude pokračovat v takhle skvělých epizodách, protože to má zajímavou mysteriózní atmosféru a dění na obrazovce je taky dost dobré.

12 opic - Sto let (2016) (epizoda)

Tak to bylo něco! Tahle epizoda byla plná skvělých momentů. Ať už to byla vražda na začátku za doprovodu hudby, ples v době druhé světové, či zakončovací scéna v blázinci. Prostě pecka! Téhle epizodě nemůžu nic vytknout.

12 opic - Poslání (2016) (epizoda)

Změna reality je opravdu zajímavá, ale připadá mi, že celkový dojem z epizody kazí lehce natahované rozhovory.

12 opic - Rok opice (2016) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod. Příběh má spád a nepřestane nudit. Za těch čtyřicet minut se toho stalo opravdu hodně. Prostě skvělá epizoda a to ani nemluvím o skvělé poslední scéně, kde se ukázaly skvělé herecké výkony postav (zejména Jennifer a Cole).

12 opic - Moje náruč (2015) (epizoda)

Od finále první série jsem upřímně čekal víc, ale pořád se nám dostalo skvělé podívané. Líbilo se mi propojení těch dvou časových linií.

12 opic - Paradox (2015) (epizoda)

Nebál bych se říct, že epizoda byla na konci přímo skvělá, protože příběh gradoval ve všech časových liniích, ale bohužel první polovina epizody nebyla nijak zvlášť dobrá.