Nekonečný víkend (2008)

Nie zlý nápad, pozerateľné to bolo, ale viac fantázie a akcie by tomuto filmu výrazne prospelo. Slušné 3*.

Divoká budoucnost (2002) (seriál)

Bez ohľadu na to akú budúcnosť tento seriál predpovedá, je to zaujímavé pozeranie. Ani s dinosaurami nie sme si vo všetkom na 100% istí a nikomu to neprekáža.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Mám veľmi podobný názor ako golfista, tento film asi si treba pozrieť viac krát, je to celé akési zdĺhavé. Skúsil som to znovu, pozrel som si to, ale moje hodnotenie zostáva nezmenené. V 60. rokoch to mohlo byť prevratné, ale dnes už určite nie. Poviem to takto: film, pri ktorom by sa mi dobre zaspávalo. Musím však uznať, že interiéry mi pripadali výrazne modernejšie ako v prípade Star Trek: TOS.

Drž hubu! (2003)

Komédia, ktorá vie pobaviť a preto sa ju oplatí vidieť.

Leon (1994)

Veľmi zaujímavý film, v ktorom koncertuje Jean Reno, ale k dokonalosti mi tam ešte niečo chýbalo.

Transformers (2007)

Celkom fajn sci-fi, mať o 15 rokov menej, tak dostane 6-7 hviezdičiek. Teraz z pohľadu dospelého mi tento film pripadá skôr ako určený pre nižšiu vekovú kategóriu.

Král Škorpión (2002)

Dobrodružný film, ktorý svoj štandard dobrodružného filmu splnil, ale inak nie je to nič extra čo by prevrátilo svet kinematografie hore nohami.

Opičí král (1986) (seriál)

Celkom v pohode fantazijný seriál z detstva. Dnes by ma možno už tak neoslovil, ale pred 15 rokmi to bola šupa.

Cabin Fever (2002)

Zlé to nie je, ale potenciál tento film využil asi len z polovice. Viac napätia a nečakaných zvratov by zvýšilo hodnotenie.