R.E.M.: Drive (1992) (hudební videoklip)

U mňa zlomový singel. V mladosti som sa pop a rock hudbe nevenoval, nemal som žiadnu obľúbenú skupinu, ani pieseň. Potom prišiel rok 1992, objavil sa Drive a všetko sa zmenilo.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Mysteriózny film, ktorý stojí za jedno pozretie. Atmosféra je miestami hustá, ale nie úplne vybičovaná. A jedna vec mi sakra fest vadila (čo je ale bežné aj pri iných hororoch): prečo keď sa zjaví nejaký duch, tak zakaždým do toho musí skočiť nejaký zvuk o sile 100 decibelov, že to zobudí aj susedov? Už mi s tým lezú na nervy.

Ruža pre nevestu (2023) (pořad) odpad!

Botoxové pipenky sa vtierajú do priazne nejakého... muža, o ktorom ani neviem kto to je. Vlastne je to aj jedno. Celé mi to tam pripadá ako na trhu s otrokmi. Dno sa dá preraziť aj takto.

450kg sestry (2020) (pořad)

Odkedy obe schudli (teda vážia 450 kg dokopy, nie každá zvlášť), už to nie je taká sranda.

Buddy míří na Západ (1981)

Ľahká westernová komédia, pozerateľná je, ale na spoločné filmy s Hillom to nemá.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Je zaujímavé v roku 2024 vidieť, ako si ľudia v roku 1989 predstavovali budúcnosť v roku 2015.

Chytrák a dva společníci (1975)

Nemastný, neslaný western s prvkami komédie, zo začiatku s poriadne chaotickým dejom. Neskôr sa to mierne zlepšuje, ako sa zápletka rozvíja, ale k poriadnej zábave sa to nedokáže nakopnúť. Ako tak to zachranuje hudba, ale Klaus Kinski mohol dostať viac priestoru. 30%

Aquaman (2018)

Fantasy film skôr pre mládež, by som povedal. Efekty fajn (teda štandardné na dnešnú dobu), hudba tiež, príbeh mierne klišovitý, ale dopozeral som to až do konca. Nicole Kidman vyzerala stále dobre.

Rok jedna (2009)

V podstate to nie je zlá komédia, ale skôr to má bližšie k veselohre určenej pre fakt jednoduchých ľudí. Film je plný lacného humoru, nad ktorým sa pousmejete, možno vás pobaví, ale medzi obľúbené filmy si ho asi moc nezaradíte.

Ústav duchů (2014) (pořad)

Spomedzi relácii o lovcoch duchov/paranormálnych javov je tento seriál taký možno horší priemer.