Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
Sam18
Samuel Pravda
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Lví král
(1994)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
jOBS
(2013)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Hanebný pancharti
(2009)
Králové ro(c)ku
(2006)
Halloween
(1978)
Halloween
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
Guzi
simonka8
Renousek7
Aluska