Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

Recenze (73)

plakát

Pět nocí u Freddyho (2023) 

Očekávání větší, ale od hry se to podobá jenom postavami, škoda vyhozeného potenciálu, jestli nebude pokračování, tak je to špatný. Bohužel, jako horor to neobstálo ani omylem, strašidelné to nebylo ani v jednu chvilku, což je od hororu propadák. Bohužel. Šlo to udělat přesně podle hry, že by animatronikové zabíjely všechno, tohle bylo mírumilovné podání dobré hororové hry, achjo. 2/5 protože jako horor, který se film prezentuje, tomu nejde dát ani víc.

plakát

Barbie (2023) 

Nápad nebyl nejhorší ale provedení a některé části trošku mi osobně nesedly, no, nebylo to špatné ale na víc jak 4 to nemá, je to spíš průměrný film.

plakát

Sexuální výchova - Epizoda 8 (2023) (epizoda) 

Co je tohle za konec? Achjoo, konec takovej ze jakoby nic neskoncilo, vsechno to je nahovno proste co to je. Rad bych sepsal petici o kastraci rezisera posledni serie.

plakát

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023) odpad!

Co tohle bylo? Jestli Kang má být nejsilnější a porazí ho Ant-Man a na Thanose nestačí celý svět :D, nechápu, nedává tu nic smysl, je to naprosté dno Marvelu, což jsem jako od Marvel fanoušek neřekl ale nemám na vybranou. Nesedí to k dobrým Marvelovým filmům, je to nejhorší jaký jsem kdy viděl, naprosto Nedoporučuji.

plakát

Hala Madrid (2017) (seriál) odpad!

To, že tento seriál na španělský klub, je z Ameriky, mluví za vše. Naprosto nechápu, co dělá Orlando Bloom jako vypravěč seriálu Hala Madrid, obecně, seriál FC Barcelony, je španělsky natočen, to je naprosto super, je krásně zpracován a vypráví to přímo osoby v seriálu. Např. Laporta, Xavi, ale tady? HAHA, pokus o vtip.

plakát

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série) 

Ale jo, vývoj nás zavádí do druhé ligy, což je příběhově skok, takže rozhodně je zde mnoho změn, ale i špatných dílů, zase si můžeme všimnout celý díl věnovaný side postavě, nebyl nejlepší, co si budeme. Ale rozhodně to bylo dobré, stojí to za to.

plakát

Ted Lasso - Série 1 (2020) (série) 

Hodně pesimisticky jsem hodnotil tento seriál od pohledu, ale zase se oplatilo rčení ´´Nesuď knihu podle obalu´´, je to opravdu skvělý seriál, plný fotbalu, emocí a sociálních vztahů. Opravdu, nemohu se dočkat na další season. Vřele doporučuji!

plakát

Řekni mi všechno - Epizoda 1 (2022) (epizoda) 

Tento nový HBO seriál nás zavádí do puberťáckého života, plného depresí, radostí, zase depresí a lásky. Abych řekl pravdu, čekal jsem to horší, ale jak se to rozjelo, bylo to super. I když místy, to bylo podprůměrné, tak bych v celku řekl že tento start je dobrý. Rozhodně doporučuji dát aspoň šanci!