Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

Zajímavosti k filmům (13)

Spider-Man: Bez domova

Spider-Man: Bez domova (2021)

Ve scéně, kde Spidermani (Tobey Maguire a Andrew Garfield) najdou Spidermana (Toma Hollanda) na střeše, řekne Spider-Man (Tom Holland): „With great power.“ Větu dokončí Spider-Man (Tobey Maguire) a potom Spider-Man (Andrew Garfield) řekne, že to řekl strýček Ben v den, kdy zemřel. Ale v The Amazing Spider-Man (2012) to nikdy Ben neřekl, větu: „With great power, comes great responsibility,“ řekl až Peterův táta ve smazané scéně na konci The Amazing Spider-Man 2 (2014).

Euforie - Mimo dosah

Euforie - Mimo dosah (2022) (epizoda)

Píseň, kterou lze slyšet v pozadí při konverzaci v čase 28:13, je „seaside_demo“ od interpreta SEB.

Dr. House - Balast

Dr. House - Balast (2010) (epizoda)

Alvie (Lin-Manuel Miranda) není jediný Portoričan, který má problémy s prokazováním občanství. Ve skutečnosti během víkendu na Den památky obětí holocaustu v roce 2010 strávil Eduardo Caraballo tři dny ve vězení, než se mu podařilo přesvědčit úřady, že se narodil v Portoriku.

Dr. House - Od pěti do devíti

Dr. House - Od pěti do devíti (2010) (epizoda)

Zatímco Lisa Cuddy (Lisa Edelstein) pracuje ve své kanceláři těsně před 15:00, což dokazují hodiny na stole, záběry jejích náramkových hodinek ukazují, že je čas kolem 13:00.

Sexuální výchova

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Na seriálu pracoval na plný úvazek sexuální pedagog, který si četl scénář a posílal na něj zpětnou vazbu, aby byla zajištěna přesnost.

Reklama