• Krátkometrážní

Marvinův pokoj (1996)

Pokoj v duši. Filmy vyvolávajú rôzne pocity. Marvinova izba je synonymom toho pocitu.

Nezničitelná láska (2004)

Nezničiteľný likvidačný zážitok. Niekedy ma vážne striasa pri predstavách, za akých okolností vznikajú nápady k podobným príbehom. Brrr. Dont imagine.

Užívej si, co to jde (2009)

Učím sa , že nikdy nevedno, čo čakať od tohto kreatívneho tvorcu. Začínam tento pocit vážne vyhľadávať.............

Píseň lásky samotářky (2004)

Ak do manželstva, tak s niekým špeciálnym. Buď má viacero kont alebo viacero jácht alebo aspoň biele zuby .. a viacero kont a jácht. ;D Lovesong for Bobby Long je ešte niečo špeciálnejšie. Je to proste film, ktorý by som si vzala. Chcem s ním zaspávať, prebúdzať sa a spokojne zosenilnieť. A mimochodom, keby som vedela vyjadriť prečo táto lás-ka-vá snímka až tak, ťažko by sa nachádzala v tejto chrumkavo zážitkovej topke. ;-) NECH ŽIJE FILM ! Povedzte to po francúzsky! (a nepýtajte sa prečo) ;-)

Muž, který plakal (2000)

Rozhodne existujú filmy lepšie ako milovanie. Cítila som sa ako prvýkrát po MOULIN ROUGE. A po Moulin Rouge sa vždycky cítim ako prvýkrát po Moulin Rouge. Alebo ako po ÚŽASNOM milovaní .... ´) Baz Luhrmann, Sally Potter, ďakujeme.

Tanec s vlky (1990)

Z tohto filmu by som najradšej ani neodišla, tak ho milujem. DOKONALE vyvážených 180 minút môjho života.

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

"What a show, what a show!," sa zdá nehodí iba pre Miliónára z chatrče.....´) Bravó jej tvorcom, bravó!!! Je mi ľúto, že nemám s čím porovnávať(!), nóó a to by som ozaj nepovedala, že by mi niečo podobné mohlo byť ľúto... Tak skvostná 81-tka bola. Jednoznačné max, nie pre zaujatosť moderátorom:-) ani preto, že je to moje "prvýkrát", ale iba preto, aké svieže, odľahčené a krásne to je. Super.

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Starnem. Už slzím, aj keď mi je hrozne, hrozne fajn! Ježiši, nebývala som až taká sentimentálna, to ako fakt nie, hej? A teraz nejaké fakty :-) : Paul Rudd je úžasný chlapík. Som unesená!!!

Temný obraz (2006)

Unikátny trip do feťáckej kečky! Unikátny! Pravdaže to je tiesňopudné, a poriadne, ale vďaka Downeymu, Cochraneovi a Harrelsonovi + brilantnému scriptu (tie ich kecy… no bravó… vytesať!!!) som dostávala hlavne záchvaty. Horkosť s posolstvom a veselica erste Klasse. Chce to ďalšieho šľaha.