The King of Kong (2007)

Pro mě strhující příběh o naprosto neuvěřitelné touze o dobytí nejvyší možné mety ve video hrách 80. let minulého století. Odmyslíme-li si, že se jedná o souboje v pohoupouhých video hrách, máme zde sympatického kladného hrdinu a arogantního záporáka, kterého by bylo těžké vymyslet i pro ostřílené scénaristy. Většinou nesnáším happy end, ale když ho napíše sám život, nelze než zatleskat. 79%

M*A*S*H: 30th Anniversary Reunion (2002) (TV film)

Shledání po 30ti letech ještě více prohlubuju hloubku seriálu a dokresluje, jak velkým přínosem je tento seriál! 90%

Doktor Smrt (2010) (TV film)

" Jak je možné, že mentálně zdravý, dospělý člověk nemá právo podívat se doktorovi do očí a říci: "už toho mám dost! Už nesnesu více bolesti, pomozte mi, už nechci víc!" ? " 89%

Expendables: Postradatelní (2010)

Nostalgické ohlédnutí za akčňákama 80. let? Ano, a to se vším všudy. Po zhlédnutí Expendables se snad ještě víc bojím, že po Slyovi a spol. už tohle řemeslo nikdo nezvládne tak dobře. -- " How many men you got?" -- " Just your mother" 87%

Proboha! (2008)

Tak tohle by se mělo pouštět povinně na základních školách všech nábožensky založených zemí!!!

L. A. - Přísně tajné (1997)

Není polda jako polda. Už po 10ti minutách mi došlo, že tohle je neobyčejný scénář. Bohužel to "mysteriozní" v popisku filmu mě nějakou dobu odrazovalo, ale jsme rád, že jsme se ke shlédnutí nakonec přemluvil. Tyhle krimi-thrillery ve stylu Obvyklých podezřelých mě prostě baví. Zápletka opravdu zapeklitá a já už jen čekal na tu poslední třešničku na dortu v podobě akce. Ta skutečně přišla, takže nemůžu jinak než za 5* - 85%.

Prokletý ostrov (2010)

Tak už se bláznům nebude smát, že jsou blázni, že ne! Brilantní režijní práce, ale také prvotřídní casting s Leem v hlavní roli mě nutí zkouknout to znova. Nemohl jsem se zbavit pocitu, jaký jsem zažíval při Osvícení a také na konci Šestého smyslu .Bravo! 85%

Den D (2008) (pořad)

Originální "soutěžní" pořad o investicích. 80%

Tenkrát na Západě (1968)

Westerny jsem nikdy nevyhledával, tak asi proto mi trvalo takovou dobu, než jsem si pustil Tenkrát na západě. Vždycky jsme se bál, že tam půjde jenom o přestřelky a písek. To jsem ale dělal chybu. Once Upon a Time in the West mě přesvědčilo o opaku. Nejenom díky hudbě, o které toho už bylo napsáno mnoho, ale hlavně díky perfektně natočeným a vygradovaným scénám. Úvodním scénu westernu si lépe představit nedovedu. 90%

Avatar (2009)

Všechna očekávání naplněna do puntíku. Zase jsme se jednou přesvědčili, jaký jsou lidi kurvy a že nemáme lézt na cizí planety. 162 minut je hodně, ale u Avatara se na hodínky nepodíváte ani jednou. 88%