Singwa hamkke : ingwa yeon (2018)

Tohle mě teda bavilo míň, než první část, na kterou si matně vzpomínám. 3 nesourodé, ale propletené příběhové linie o reinkarnačním soudu zavražděného vojáka a vlastně o rozplétání osudu hlavného vyšetřovatele. (7 hezkých grafických pekel z 10)

Ikkitōsen (2003) (seriál)

To byla už hrůza pořad koukat na ty kalhotky, co se trošku vylepší v druhé půlce, kdy nastane i nějaká ta erotika a soft porn. Chudák holky, tolik zničeného oblečení. A kluci chodili v tom samém i po mega ultra smrtícím úderu. Příběh neoslnil a dokoukané jen ze setrvačnosti a díky tomu, ze to mělo jen pár dílů.

Tensei šitara slime datta ken (2018) (seriál)

Takové milé anime o slizu, který si získává přátele a.k.a. podřízené svým zásahem do věci ve světě “D&D”. Zcela ovládne monstra a vytvoří jim hezký velký neporazitelný národ plný goblinů, otců, trolů, a jiných oblud s ním jako neporazitelným vládcem. Úvodní melodie je skvělá. Uvidím, co nabídne druhá série.

Kevin Hart's Guide to Black History (2019) (TV film)

Tohle byla celkem nuda. Rozprava o historii černých výjimešných lidí v podaní malého komina ne moc komickým způsobem.

Kevin Hart: Irresponsible (2019) (pořad)

Na to jak ho mám rád mě tedy dost zklamal. Nejen, že ty jeho historky nebyly uvěřitelné, ale přišlo mi to celkem jako humor nasilu.

Stín (2018)

Takové to ćínské Noir politické onéé. Soubojů poskrovnu, machinace, zranění kam se podíváš, zrada, a chytrý plán.

Hinomaruzumó (2018) (seriál)

Další z řady turnajových anime, které jsem měl možnost shlédnout. Tentokrát se jedná o sumo, o kterém jsem nevěděl témeř nic, jenom to co jsem občas viděl v televizi, nebo ze Street fightera... Hodně věcí mi teď dává smysl. Není to úplně dopodrobna vysvětlené, což je možná i dobře, a předpokládáným cílem je oslovit mladé publikum na přiblížení se k tomuto sportu. Což je možná i důvod, proč většina silných protagonistů(a vlastně 4 z 5 domácího týmu) a všichni 'National Treasures' nejsou tlusté prasata, ale mladíci s vyrýsovaným pekáčem. Do tlustoty by jich asi tolik nenlákali.