Taboo Tattoo (2016) (seriál)

Chaotické bez přidané hodnoty. Animace ujde ale spíš standard.

Gifú dódó!! Kanecugu to Keidži (2013) (seriál)

Tohle byla celkem strata casu. Nevim proc to na animefreak ma tag martial arts... jo zdibicek tam toho je, ale na takovy tag ne. Pustil jsem to hlavne kvuli kategorii martial arts a samurai ale cele je to vlastne zvaneni o "spravedlnosti" jednotlivych protagonistu, at uz je v jakekoliv podobe. Pri trose nadhledu se jedna o dejiny japonske obcanske valky z 16 stoleti, ktera se vlastne v druhe pulce meni v honbu za posvatnou sosku, ktera ma diskreditovat vojenskeho guru a posvatneho hrdinu posledne doby.

Koihime musó - Season 1 (2008) (série)

Hopsající kozičky, sem tam nějaké ty kalhotky, spousta nahého koupání a přehršle lesbických narážek. Fakt nevím, komu bylo tohle určeno.

Kure-nai (2008) (seriál)

Tohle jsem si pustil ze založky martial arts. Chyba. Zavadilo to o boje lepkavým obalem. Primárně to je drama o teenagerovi který se vyučil v doju zabijáků a teď děla zprostředkovatele konfliktů. Dostane job chránit unesenou 7mi letou dceru mega prachatej rodiny. Učí ji životu, zábavě, a vlastně všemu, co neměla šanci zažít v izolaci kláštera. Ještě ze to mělo jen 12 části.

Robin Hood (2018)

...anebo Akční slátanina všeho možného i nemožného...

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Konečně něco neskutečné... Tak skvělou animaci, humor, míchaní stylů jsem neviděl už dlouho.

Kakutó bidžin Wulong (2005) (seriál)

Nic moc. Největší minus byly anglické “titulky” které jen orientačně naznačovaly, co asi tak postavy říkají. Jediná dědička Mao boxing stylu je dědečkem/mistrem přihlášena do bojového turnaje pořádaného dlouhodobým rivalem Caoem, který chce takhle na veřejnosti Maoa zničit. Lan vlastně ovládá jen dva speciální údery a s tím to má jakoze všem natřít. Ještě že ji vzaly pod křídla wreslerky. Některé boje jsou fajn ale jinak tam zbytečně moc řeší nesmysly.

American Hangman (2019)

Americka komorni sragora.. aneb hodne mluveni o justici v USA a podobnych vecech. Cele resene stremovanim a online soudem. Donald fajn, ale jinak nic moc.