Na stojáka (2004) (pořad)

traparna, az na vyjimky se na to neda koukat, ani poslouchat. Dal jsem prvnich zhruba 20 dilu.

Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

pokud máte rádi vtipy a urážky v některých následujících oblastí nebo Petra Rychlého na tisíc způsobů, je to pro Vás. - Homosexualita, tloušťka, malé penisy, tlusté nahé vtipy, transvestity, nudu Jinak je to pěkný odpad, a nebýt pár scén s pousmáním, nemělo by to ani 1*

Nebe s.r.o. - Doba temna (2020) (série)

S puvodni prvni serii to ma spoledne akorat tak osazenstvo, jinak to ma byt kvazi komedie ze stredoveku.

Vítězství v krvi (2019)

eeeeaaaH, zápletka, která tady byla už tolikrát. Táta hrdina závodník, syn rebel, mezi nimi zlá krev a tak jde k protivníkovi. Ten má ale pifku na taťku a tak mladého zchromí. A nakonec happy end. A celé v protsředí v naších končinách nezajímavého dirt racingu. Závodí se na "běžecké" trati kolem hřište. Úplná zábava.

Trauma (2017)

To byl humus pánové.

Trojí hranice (2019)

Tohle jsem nečekal. Pustil jsem si film k jídlu, že to vojácké něco budu sledovat na pokračování a nakonec jsem málem nestihl odběr krve.. No hezké a drsné.

El paquete (2019)

takove divne blaznive akcni neco na zpusob parba ve vegas. Trosku inovace z gaming prumyslu a predvidatelny dej.

Chlapec, který spoutal vítr (2019)

Takové všeříkající hezké nic o životě v Africe někde, kde není úplně snadný život a civilizace.