Muž na radnici (1976) (seriál) odpad!

Co si má hlava pamatuje , tak je to můj jediný odpad zde , protože i Okres na severu si aspoň tu půlhvězdu zasloužil. Tohle bylo opravdu zvěrstvo , brutalita nejhlubšího ražení.

Zatykač na královnu (1973)

Osvědčená dvojice tvůrců nám naservírovala kriminálku , které nechybělo v době vzniku prakticky nic. Dnes už je tam spousta věcí spíš úsměvných. Ale dívá se na to furt pěkně.

Poločas štěstí (1984)

Po další projekci jsem byl nucen 1 ubrat , protože ten rádoby bodrý hulvátský hloupý pepík pana Vinkláře byl zahraný tak bravurně , až mě začal pěkně s.át a to se prostě celý film vydržet nedá. Pro Pražáke hlavně ty ze Žižkova je to ale nedocenitelná záležitost.

Nezastavitelná zuřivost (2018)

O rok starší Beomjoidosi je víc nadupaná jízda. Tohle mi přišlo takové spíš do televize , prostě celkově malinko slabší . Ale pořád se na to kouká pěkně.

Bratři (2023)

O třídu lepší než miniserie Král šumavy. Jen tak dál jmenovče hlavních aktérů T.Mašíne.

Králi, já mám nápad (1984) (TV film)

Krhounek slizounek pana Císlera je parádní postavička , on tohle uměl.

Lovci z konce světa (2024)

Samozřejmě nebýt tam postava Nam Sana , kterého opět dokonal zahrál buldozer Ma Dong-seok , zas taková pecka by to nebyla .Co si budeme povídat , Medmex už asi nikdo nepřekoná . Ale právě tenhle borec se svým kameným ksichtem a hláškami z toho dělá opravdu nadprůměrnou zábavu.

Kryptotrumf (2023)

Po 2 . záseku musim přiznat , že jsme si zřejmě s panem Hollandem padli do noty. Je to ztřeštěné , uřvané , pitomé , ano rozhodně , ale je to opět neskuteční jízda. A N.Lyes je jako nezničitelná baterka Duracel , která utáhne celý film klidně sám.

Zatmění (2023)

Opravdu nezvykle stylově budované. Kdy ze začátku má člověk pocit , že se bude jednat o černou komedii , ale  v určitém bodu se to zlomí a končí to docela slušným thrillerem.

Temný případ - Part 3 (2024) (epizoda)

Taktéž začínám mít pocit , že si to natočily holky pro holki...