Démoni 2

• Itálie Dèmoni 2... l'incubo ritorna (více)

Svět Démonů je skrytý v jiné dimenzi a z ní si najde cestu do našeho světa, prostřednictvím televizního signálu, do televizoru v pokoji 18 leté oslavenkyně. Mrakodrap ve kterém propukne démonické peklo je hermeticky uzavřen a všichni obyvatelé jsou ponechán napospas démonů. (TV Nova)

sullafelix

neviem ako iný ..ale ja pri svojich hodnoteniach musím byť stále objektivný ..a tvrdím, že v porovnaní s inou horrorovou tvorbou je tento gore absolutný super ...mnoho režiserov by sa na také verné a brutálne gore scény absolutne nezmohlo ..... určite je tento projekt lepší ako 93 % svetovej horrorrovej tvorby ...takže je to vlastne elita = * * * * * ()

iolaos

L. Bava serviruje s puvabnou ladnosti zabavny gore narez plny naolejovanych tel obludnych muskulatur.. + pusobive masky /pejsek, liliputaan/... jak jinak - nulovy scenar ; duraz jen na pusobivy gorefest ... labuti pisen vsem horrorovym zavislakum... na stejne kvalitativni urovni jako jednicka & pravy film na zacatek notor party s prateli.. ()

petero

Slušný horor ako sa na taliansku produkciu 80tych rokov patrý. Horor sa miesi s komédiou čo pridáva na zábavnosti. Masky démonov sú slušné okrem gremlina, no ten je efektne odstránený. Samozrejme že talianske obsadenie je ako vždy bez výraznejšieho herectva, no koho to pri takomto filme trápi, a tak zaujmú hlavne postavičky prihlúpleho kulturistu z fitneska a jeho trénera. ()

Astaroth12

Demoni sú ako v jednotke parádni. Masky sú ukážkové.Je tu aj to čo sa mi páčilo v jednotke,keď sa človek menil na démona,začali mu vypadávať zuby,lebo sa drali špice.Hudba nebola dva krát zaujímavá a tu ma vôbec neoslovila.Tu je ešte primitívnejší príbeh ako v jednotke. Bol tu evidentne zúfalý výkrik,o atmosferický horor.Ale to sa nenaplnilo.Keď som pozoroval tie postavy,tak pri stresových situáciach,čo invázia démonov asi je,tak to nezvládali a kotskejšie sa ani chovať nemohli.Po krvavej stránke sa vôbec nešetrilo,ale všetko ostatné zaostávalo.Ale ten gremlins bol veľmi trápny. Jednotka bola oproti tomuto filmu lepšia. ()

Paldini

Veliké zklamání po chutné delikatese, která byla podávána v jedničce. Skoro všechno se nepovedlo. Gore se skoro vytratilo, masky jsou odbyté (kromě vrchní démonky a démona z televize), akční scény nezajímavé (kde jsou ty časy katany a motorky) a vrchol všeho je malé gumové něco, co útočí na těhotnou manželku (Ed Wood by měl radost). I tak dávám z nostalgie 2*. ()

• První filmová role Asie Argento. (Chatterer)
  • Hudbu k tomuto filmu nahrála britská heavymetalová skupina The Smiths. (Chatterer)