Pompeje (2014)

Anderson žiaľ nie je druhý Emmerich. Efekty na úrovni, ale príbeh a hlavne herci neskutočne otravní.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Takéto filmy vyslovene určené pre mladú generáciu by mali zakázať. Prznenie gréckych báji už nemá konca

Vedlejší účinky (2013)

Vynikajúco gradujúci snímok, ktorý Vás určite v záverečnej polhodine viackrát prekvapí. Mara je excelentná a od Judea Lawa by som si nechcel dať predpísať ani vitamínové cukríky.

Turbo (2013)

Štandartný animák. Pixar je však stále o triedu lepší

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Prekvapivý a príjemný film od Stillera, ktorý si dokonale vychutnáte asi až na druhé pozretie. Má to peknú myšlienku a hlavne Vás to príjemne povzbudí a pohladí.

Arthur Newman (2012)

Nezáživné a hlavne nič nevypovedajúce.

Plán útěku (2013)

Slušný akčný snímok, v ktorom konečne bok po boku žiaria Sly s Arniem.

Velký Gatsby (2013)

Veľkolepo natočený príbeh. V prvej tretine mi trošku vadila štylizácia rozprávania a kabaretné scény. Našťastie, keď sa na plátne objavil DiCaprio príbeh sa stal oveľa pútavejším. Celkovo spokojnosť aj keď Luhrmann tentoraz natočil o niečo slabší film.

Špinavý trik (2013)

Stále kvalitná zábava. Silné herecké obsadenie, hlavne Amy Adams je konečne na plátne neuveriteľne sexy.

Zimní příběh (2014)

Mala to byť romantika roka, ale skončilo to len priemerným príspevkom do tohto žánru. Hlavným dôvodom je slabý scenár, niekoľko zbytočných klišé a hlavne nie príliš vierohodné herecké výkony.