Armageddon

Adrián Krištof

okres Banská Bystrica

1 2 3 4 následující >>
    • 30.5.2011  23:48

Neviem, ale žánre Drama a Komedie mi nejdú k sebe. Počas tohto filmu som sa zasmial asi raz. Aj to možno preháňam. Bolo vidno, že film sa snažil povedať niečo viac, no podľa mňa sa mu to nejak nepodarilo. Ako všetci mi hovorili aký super film to je, ostal som sklamaný. No čo už. Aj sklamanie je súčasť života.

• 25.5.2011  11:38

Veľmi dobrý westernový film. Príbeh o ukecanej Mattie, ktorá dokáže vymeniť alebo predať hocičo, ktorá túži po pomste je svižný. Bridgesa som ani nespoznal pod tou páskou na oko a tým oblečením. Ale to neubralo na jeho výkone. Nebolo to zbytočne zdĺhavé, presne také, aké si to predstavujem. 95%

• 23.5.2011  17:13

Nemám veľmi rád romantické filmy. Avšak tento som si pozrel na doporučenie. A musím povedať, že sa mi páčil na toľko, aby som ho pozrel celý, bez toho aby som zaspal. Ten záver sa mi pozdával asi najviac. Veľmi zdarne spravené. Keby to nebol romantický film / dráma, malo by to viac hviezd. Avšak aj toto je solídne si myslím.

• 22.5.2011  11:49
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

Veľmi zaujímavý seriál. Ani neviem presne prečo sa mi zapáčil. Možno to je kvôli Kostičke, ktorá je svojská, nesmierne inteligentná a krásna. Možno to je pre agenta Bootha, ktorý je veľký sympaťák a možno to je kvôli chémii, ktorá je medzi týmito dvoma. Asi od druhej či tretej sérii čakám kedy sa spolu vyspia ale zatiaľ čakám márne. Ale raz sa toho určite dočkám.

• 19.5.2011  20:26

Celkom som sa tešil na tento film, len kvôli jednej veci. Vlastne dvom. Na Jacka Sparrowa a na poriadny kus ženskej akou Penelope je. Priznám sa, že pirátov som prvýkrát videl v originálnom znení, čiže aj Johnyho Deppa a.k.a. Jacka Sparrowa. A musím povedať, že to ešte zlepšilo dojem a dokreslilo Jacka do dokonalosti. Jeho humor, um, taktika a veci okolo neho sú nákazlivé. Ale vravím, niekedy som ho nevnímal lebo ma zaujala Penelope, povedzme si, koho nie?

• 16.5.2011  19:39
    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003)

Prvý krát som si to pozrel náhodou. Ale keď som videl, ako s láskou vyhadzujú veci do vzduchu, ako ich ničia, či naopak stavajú, musel som si ich zamilovať. Potom keď ešte prišli pekné baby, na ktoré sa dá ako tak pozerať, čo viac treba? Vždy vražedná kombinácia ničenia vecí a báb.

• 23.4.2011  14:10
    Sunshine (2007)

Nečakal som, že film začne tak, že "vtiahne" diváka priamo k Slnku. Čakal som nejakú tú omáčku ako pri Jadre ale na konci mi to bolo jedno. Film sa mi páčil aj z toho hľadiska, že sa zaoberá témou, ktorá ma strašne zaujíma a fascinuje. Celkový dojem dotvára celkom zaujímavý soundtrack.

• 21.4.2011  19:43

Tento film ma celkom prekvapil. Očakával som od toho trochu menej, možno aj preto sa mi tak páčil. Zaujímavé herecké obsadenie a veci okolo toho. Čo sa mi najviac ale páčilo bolo to, že som sa nenudil. Vie nalákať a to si cením, lebo nemám rád keď pri filme zaspím. Solídne 4* podľa môjho čisto osobného a neprofesionálneho názoru.

• 5.4.2011  20:42
    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010)

Vždy ma zaujímali veci a otázky o vzniku a chode vesmíru. Seriál vysvetlil celkom zložité témy veľmi jednoducho, zrozumiteľne a pútavo. Bol tu super pocit pozerať to, lebo automaticky ma to vťahovalo dnu. Odporúčam pozrieť každému, kto sa o to zaujíma len ako zvedavec. Zistíte mnoho nových vecí a hlavne aktuálnych. Krásnych 100%.

• 31.3.2011  22:04
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Seriál, kde sa riešia nie len lekárske zákroky a liečebné terapie, ale aj životy a osudy lekárov a ich blízkych. Striedajú sa napínavé a dramatické scény, pri ktorých neviete ako sa môže situácia vyvinúť. Medzi postavami, si každý človek veľmi rýchlo nájde svojho obľúbenca, keďže sú tu všetky typy ľudí. Osobne som nedočkavý na každú ďalšiu epizódu čo vyjde.

• 31.3.2011  19:51
    Faster (2010)

Pravdupovediac, Rockovi sa muselo dobre hrať, lebo nič nehral vlastne. Chladnokrvné oči, vymakané ruky, dej oničom, vyvrcholenie ešte horšie. A to, že prežil 2x guľku do hlavy + do krku, nonsense :)

• 11.1.2011  21:41
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Mám rád seriály z medicínskeho prostredia. Avšak tu je medicína skôr na druhom mieste by som povedal. V čele je arogantný, sarkastický, nepríjemný Greg, ktorý je na druhú stranu geniálny. Nič viac sa k tomu nedá dodať.

• 11.1.2011  21:37
    Chuck (TV seriál) (2007)

K tomuto seriálu som sa dostal náhodou. Spočiatku mi pripadal trápny. On však aj je trápny, ale má v sebe niečo viac. Komické scény a scenár, ktoré prinášajú nové diely sú tak vynikajúce, že sa neprestávam smiať dlho po tom ako zaznejú. Dej je svižný, síce niekedy predvídateľný, ale to mu s radosťou odpustím keď vidím ako je to poňaté. Všetky postavy sú tak vycibrené do posledného detailu, že každá postava by mohla mať vlastný seriál. Ešte jedna vec čo sa mi páči je, že tvorcovia a herci seriál propagujú celý čas, nie len keď má prísť nová sezóna. Preto som vždy rád, keď nájdem nejaké nové video.

• 11.1.2011  17:51

Nudný film. Zápletka stokrát okopírovaná, nič nové. Scenár tiež "výborný" aj keď berem, že k pouličnému slovníku patria samé "škaredé" slová. Jediné na čo sa dá pozerať je na McCordku, ktorá mala za úlohu asi udržať diváka v strehu. Tiež Remar nebol zlý ale vravím. Podpriemerný film.

• 10.1.2011  21:47
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Čo k tomuto seriálu povedať? Už od začiatku ako som to začal pozerať, ma zaujímalo spojenie vedy, v niektorých prípadoch až veľmi extrémna veda (ak to tak môžem povedať), a rôznych zločinov. Odzneli také nápady, ktoré by ma nenapadli vo sne, ale aj také, ktoré sú možno na hranici objavenia. Obdivujem tvorcov, ktorí dokážu vymýšľať technológie, ktoré sú prezentované. Postavy agentky Dunham a Bishopovcom sú geniálne. Dej je veľmi kreatívny a teším sa, ako bude postupovať.

• 9.1.2011  17:45
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Výborná kombinácia geniality v podobe Sheldona a spol a zastúpenie "nevedomej" spoločnosti v podobe Penny. Som fanúšikom od prvej časti, neľutujem, že som sa na ňom stal závislým :) Hlášky, ktoré tam padajú sú ťažkého kalibru a sú tak povedané, že im pochopí asi každý. Bazinga!

• 6.1.2011  22:16

Tento seriál som asi zbožňoval odjakživa. Moja srdcovka. Jeden z najlepších krimiseriálov aké som kedy videl. Herecké obsadenie je vynikajúce. Nezabudnuteľné charaktery a hlavne L.J.Gibbs...♥

• 6.1.2011  22:11

Neviem prečo, ale vždy keď vidím tento film v TV, musím si ho pozrieť. Neviem prečo ale aj keď scenár a dej sú na nič, vtipy sú tam prvotriedne. Smiať sa na nich budem asi vždy. A k tomu postavy a.k.a Kuře, a jeho 11 prstov. To je na nezabudnutie...

• 5.1.2011  18:11
    Gladiátor (2000)

čo k tomu povedať. Pre mňa je to asi jeden z najlepších filmov. Výborné herecké výkony, výborná hudba, výborné scény. Skoro pri každej scéne film vyvoláva emócie. Ja mu nemám čo vytknúť, krásny film a všetky superlatívy, ktoré poznáte môžete použiť na opis tohto filmu. 100%

• 5.1.2011  09:14
    Na vlásku (2010)

Výborný animák, na ktorom sa dá zabaviť, a to celkom parádne. Osobne mi trochu skazilo dojem spievanie počas filmu, čo si myslím, že mohli odpustiť si ale stalo sa. V budúcnosti by som to chcel vidieť v origináli, lebo originál je originál. 3D zážitok v kine slušný. Celkovo nejakých 90%

• 25.12.2010  20:56

Výborný animák na voľný večer. Skvele prepracovaný dej spolu s postavami dodáva filmu príjemnú zábavu pre veľkých aj malých. Keďže patrím presne medzi, nemám čo tomu vytknúť. Po dlhom čase nová rozprávková postava ktorá sa mi páči. Bezzúbka (alebo ako to chcete vy;) )

• 21.12.2010  19:55

Príjemná komédia, ktorá ma zabavila, príjemné herecké obsadenie no ale asi najviac sa mi páčil ten štýl hudby ktorý tam prezentuje Aldous. Myslím si ale, že Stoller a spol. si zobrali príklad z hudobnej brandže a celkom vtipne a presne to vystihli. Ako vravím, u mňa skóruje celkom slušne :)

• 20.12.2010  18:57
    Dexter (TV seriál) (2006)

U mňa momentálne asi najlepší seriál. Michael C. Hall v ňom exceluje až ma mrazí v kostiach. Výborný scenár a vývoj deja aj keď som si myslel že po prvých 2 sériách už nemá čo ponúknuť. Avšak opak je pravdou, dej naberá na obrátkach. Má množstvo výborných charakterov, predovšetkým Dextera ale aj jeho sestru Deb, ktorá má vždy pikantnú nadávku a Masuku, ktorý vie vždy niečo povedať k veci. Výborné hlášky, výrok Jordana Chasa je môj obľúbený. Tick, tick, tick, that's the sound of your life running out.

1 2 3 4 následující >>