• Pohádka

Waterloo po česku (2002)

Schválně jsem se na tohle podíval, jak asi vypadá nejhorší český film a celkově druhý nejhorší film a upřímně mě se to i líbilo. Bylo to vtipný, chvílemi i pravdivý, ale také mnohdy přitažené za vlasy. Značně záleželo na typu dané povídky. Nejlepší byla podle mě hned ta první Francouzská trojkombinace a pak ta poslední Waterloo po česku. Ostrov lásky byla taková průměrná povídka ze života. Za to Svatozář a Sólo na bicí byly již o poznání slabší. Dost z toho filmu dýchá klasický Olmer a spíše Páralovy povídky, ačkoliv to psal Olmer sám. I proto z toho ještě dýchají 90. léta, začátek demokracie, podnikání... A rozhodně i díky milfce Janě Paulové, která hrála jako Irma v Kameňáku, tak především díky Simoně Chytrové se bylo na co dívat. [8806. hodnocení, 241. komentář, 7%, 2. nejhorší film]

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)

Olmerovská tragédie s tragédem všech tragédů, Luďkem Sobotou. Jediným důvodem, proč jsem se na to dodíval, bylo jako obvykle u filmů Víta Olmera, jeho rajcovní manželka Simona Chytrová ve vedlejší roli. Především ve 43. minutě, když oblékala na své nádherné tělo bílé body coby pokojská a pak v závěru, kdy jako la femme fatale se procházela po kasinu v černých minišatech. Pěkná scéna byla i u bazénu s nahatými blonďatými vintage čubkami. Bohužel to je ale jediné pěkné, na tomto filmu, jelikož film sám o sobě je hrozná debilita. [8709. hodnocení, 235. komentář, 16%, 69. nejhorší film]

Divoké pivo (1995)

Markéta Hrubešová, Markéta Hrubešová a její prdel, Markéta Hrubešová a její boky, Markéta Hrubešová a její nohy, Markéta Hrubešová a její propínací retro šaty, Markéta Hrubešová v červeném kostýmku, Markéta Hrubešová v černém krajkové prádle s podvazky a nakonec ještě nahá Markéta Hrubešová. Divoké pivo je film, který z ní udělal femme fatale českého filmu 90. let. Ale proč zrovna tenhle? Taková kravina, která je úplně blbá, nudná a postavená na hlavu. Na druhou stranu, Markéta Hrubešová je o to více vidět, a to nemyslím i to, že tu hraje dvojroli. V jedné roli cudně se tvářící femme fatale v roli holky popravené někdy v novověku a na druhou stranu v roli rajcovní čubky šukající s Václavem Upírem Krejčím (blééééé) a Vítězslavem Jandákem (brrrrrr). Bez ní bych to po 20 minutách vypnul. [2426. hodnocení, 109. komentář, 24%, 294. nejhorší film]

Westernstory (2011)

Kanadský dokument FENOMÉN VINNETOU (https://www.csfd.cz/film/763657-fenomen-vinnetou/komentare/) pojednává o tom, jak se Němci strašně rádi převlékají za Indiány v porovnání s USA, kde by byli odsouzeni za rasismus. Kromě toho se to i tváří jako taková reklama na nějaké westernové městečko v Německu, kde se každoročně konají představení o Vinnetouovi. A právě něco takového se má i odehrávat ve fiktivním westernovém městečku v Boskovicích. Jenže je to tak celé hloupě napsané a natočené, až to bolí. Ti herci, co tam hrají, to aby se Karl May, Lex Barker a Pierre Brice obraceli v hrobě. Petr Vondráček nebo jeho náhradník Mário Kubec jako Vinnetou? Parodie, strašná parodie. Z tohoto filmu si budu pamatovat jen to, že je to úplná tragédie, nechutně zlámané ruce Petra Vondráček a jakžtakž hezkou pusinku Veroniku Kubařovou. [2471. hodnocení, 183. komentář, 20%, 188. nejhorší film]

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Absolutní sračka, která celou dobu připomíná nějaké podomácké splácané home video, na které se nedá dívat. Tohle nemá ani s parodií nic společná, protože parodie je aspoň vtipná. Tohle je absolutní hrůza. [1047. hodnocení, 38. komentář, 11%, 34. nejhorší film]

Chlapec, který spatřil vlkodlaka (1973)

Mě tahle stará, béčková záležitost fakt bavila. Zabavný to je, napínavé taktéž. Takže mi vůbec nevadilo, že se ten vlkodlak zjevoval každou noc a ne jen za úplňku a vypadal spíš jako pavián nebo Opičí král. Vynahradily mi to ty tři rajcovní milfky (ta třicítka z karavanu, další třicítka v sektě a především 41letá Elaine Devry v roli matky Richieho). [203. hodnocení, 29. komentář, 28%, 959. nejhorší film]

30,000 mil pod mořem (2007)

Jules Verne se otáčí v hrobě! Lorenzo Lamas jako poručík Aronnaux na současné ponorné. Nemo hrůza, stejně jako celý tento Asylácký paskvil, který nemá vůbec nic společného s Verneovou knihou. [285. hodnocení, 31. komentář, 14%, 205. nejhorší film]

Jack – Zabiják obrů (2013)

Nízkorozpočtová tragédie o klukovi, který si tu hraje na Froda Pytlíka. Lítá si tu s motorovou katedrálou, která je až prapodivně podobná barcelonské Sagradě Familii a čelí několika příšerně vyrobeným monstrózním dinosaurům. Aby na ně přece nebyl sám, tak mu pomůže britská armáda čítající asi deset vojáků v uniformách z druhé světové války, která jen staticky stojí na místě a střílí ze svých samopalů. Je to opravdu hrůza, co to tentokrát Asylum vypustilo do světa a Ben Cross tak přidal další hřebíček do rakve coby herec příšerných béček. Jediné, co na tomhle filmu zaujme, je Jackova matka Tanya Winsor v rajcovních béžových propínacích šatech (4. minuta) a poté v černých šatech s květinami (25. minuta). [435. hodnocení, 35. komentář, 17%, 217. nejhorší film]

Invaze světů (2005)

Sem tam se tam projde obrovskej železnej krab s dvacetimetrovýma hnátama, a to je tak bohužel všechno. Nejen že je to strašná nuda, tak je to ještě natáčený na domácí kameru. Fakt hrůza. To i POVSTÁNÍ STROJŮ mě víc bavilo a ty kovový megachobotnice jsou v něm líp udělaný. [3324. hodnocení, 124. komentář, 9%, 9. nejhorší film]